برای تشکیل یک سانتی متر خاک حاصلخیز ۷۰۰ سال زمان نیاز است  آتش سوزی مغازه رنگ فروشی در  اراک آیین رونمایی از محصولات فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان مرکزی برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و اخلال گران بازار/ مردم و بازاریان نگران تامین امنیت نباشند لوایح برنامه هفتم و بودجه ۱۴۰۲ به زودی تقدیم مجلس می‌شود راهیان نور یکی از روش های موثر تحقق جهاد تبیین است/ اعزام یک هزار دانش آموز اراکی به راهیان نور ایران و عربستان درباره حج مذاکره کردند سپاه پاسداران: نیروهای امنیتی و انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش مسلح و تروریست‌های اجاره‌ای دشمن درنگ نخواهند کرد سرلشکر باقری: ناوهای هواپیمابر هزار کیلومتر از خلیج فارس فاصله دارند شکست کمپین‌های دروغین «خرید نکنید»؛ ایرانی‌ها در آبان بیشتر کارت کشیدند
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
کد خبر: 97341
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲
فرمانده سپاه ناحیه اراک:

امید بخشی به مردم در مناطق محروم کارکرد مهم گروه های جهادی است/ارائه خدمات ۶۵ هزار نفر روز توسط جهادگران اراکی در سال ۱۴۰۰

سرهنگ مهجوری گفت: گروه های جهادی در سطح اراک منشا خدمات فراوانی بوده اند و در سال ۱۴۰۰ بیش از ۶۵ هزار نفر روز توسط جهادگران بسیجی به مردم خدمات ارائه شده است و در سال ۱۴۰۱ مسیر خدمت رسانی به مردم شتابنده ادامه خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک امروز در آیین بازدید از اردوی جهادی گروه جهادی شهید علیرضا ابراهیمی در روستای مشهد الکوبه اراک با تقدیر از زحمات جهادگران در رزمایش جهادگران فاطمی اظهار کرد: در هفته بسیج سازندگی امسال بیش از ۲۳ گروه جهادی در رزمایش جهادگران فاطمی شرکت کردند و به سهم خود از کلیه جهادگران بسیجی در این رزمایش تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: یکی از مهمترین کارکردهای اردوهای جهادی در کنار برکات فراوان آن امیدبخشی بین مردم و مناطق محروم است و جوانان با شرکت در این اردوها درس معنویت، اخلاق و مدیریت می آموزند و از این جهت گفتمان سازی کار جهادی اهمیت بسیاری دارد.

سرهنگ مهجوری بیان کرد: یکی از مهمترین نیازهای مهم گام دوم انقلاب فرهنگ سازی حرکت های جهادی بر پایه مردم است و در موفقیت های گام اول انقلاب نقش مردم بسیار پر رنگ است و لذا نقش مردم در ساختن ایرانی قوی در گام دوم از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی تأکید کرد: راهکار مقابله با دشمنان کار و روحیه جهادی است و جهادگران در طی این سال ها توانستند بسیاری از تهدیدات را به فرصت تبدیل کنند و کارآمدی تفکر جهادی و انقلابی را به نمایش گذاشتند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک ادامه داد: جهادگران بسیجی با روحیه انقلابی نشان داده اند با جهاد هیچ بن بستی وجود ندارد و لذا در گام دوم انقلاب باید کار جهادی و خدمت به محرومین گفتمان قالب جامعه باشد.

وی بیان کرد: در راستای خدمت رسانی به مردم و رفع فقر و محرومیت در سطح شهر اراک بیش از ۳۶۰ گروه جهادی سازماندهی شده اند که در عرصه های مختلف خدمت رسانی می کنند.

سرهنگ مهجوری خاطر نشان کرد: گروه های جهادی در سطح اراک منشا خدمات فراوانی بوده اند و در سال ۱۴۰۰ بیش از ۶۵ هزار نفر روز توسط جهادگران بسیجی به مردم خدمات ارائه شده است و در سال ۱۴۰۱ مسیر خدمت رسانی به مردم شتابنده ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار