کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
کد خبر: 97337
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱

نیروی انتظامی نقش خطیری در حفاظت از تاسیسات برق را برعهده دارند

فرماندار شهرستان ساوه گفت: نیروی انتظامی نقش خطیری در حفاظت از تاسیسات برق را برعهده دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی الیاسی در جلسه هم اندیشی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با نیروی انتظامی شهرستان ساوه بیان اینکه حفاظت از تاسیسات و تجهیزات و برقراری امنیت در تمامی حوزه‌ها به عهده سبزپوشان نیروی انتظامی است، گفت: نیروی انتظامی نقش خطیری در حفاظت از تاسیسات برق را برعهده دارند که انتظار می‌رود با خاطیان این حوزه با جدیت برخورد شود.

وی اظهار داشت: بدون شک بخش مهمی از امنیت موجود در کشور ما مرهون تلاش ها و مراقبت های بی وقفه نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی است و نیروی انتظامی زمینه ساز ، آرامش فکری و ذهنی مردم و مجموعه  خدمت رسان صنعت برق است.

مدیر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این نشست گفت  تاسیسات بخش توزیع  تجهیزات زیادی در سطح شهرها و روستاها دارد که برای ارائه خدمات مطلوب و مستمر به شهروندان، نیازمند مراقبت از این سرمایه ها است.

مصطفی دهقانی یکی از اقدامات شرکت برق استان در راستای مقابله با سرقت سیم‌های مسی شبکه برق تبدیل بیش از نیمی از شبکه سیمی فشار ضعیف در استان به کابل خودنگهدار بوده است.

وی افزود:شهروندان در صورت مشاهده افراد مشکوک در حال صعود و یا فرود از تیرهای برق، مراتب را سریعا به سامانه 121 مرکز اتفاقات شرکت توزیع و یا سامانه پیامکی 10001000121 اطلاع دهند.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش چشمگیر سرقت لوازم و تجهیزات برق به ویژه سیم های مسی شبکه های برق در حال بهره برداری، همکاری و استفاده از تجربیات ماموران زحمتکش نیروی انتظامی بسیار حائز اهمیت می باشد.

 فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با بیان  اینکه ظرفیت‌های پیشگیری از وقوع جرم در حوزه توزیع برق فراوان است ،افزود: باافزایش قیمت فلزات در سالهای گذشته سرقت رشد چند برابری داشته است.

سرهنگ عیسی آبادی افزود:اقدامات گسترده و اثربخشی در راستای مبارزه با جرایم و پیشگیری و جلوگیری و صیانت ازتجهیزات صنعت برق و جمع آوری ماینرها در شهرستان ساوه انجام شده است.

وی گفت: با توجه به افزایش پدیده مجرمانه سرقت لازم است تا همانند گذشته گشت های تلفیقی در دستور کار قرار گیرد و برخورد قانونی و جدی با سارقین صورت پذیرد.

در این نشست در خصوص موضوعات مرتبط با پیشگیری از سرقت تجهیزات شبکه و هماهنگی برای عبور از اوج مصرف برق در تابستان بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار