۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶
کد خبر: 97337
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱

نیروی انتظامی نقش خطیری در حفاظت از تاسیسات برق را برعهده دارند

فرماندار شهرستان ساوه گفت: نیروی انتظامی نقش خطیری در حفاظت از تاسیسات برق را برعهده دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی الیاسی در جلسه هم اندیشی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با نیروی انتظامی شهرستان ساوه بیان اینکه حفاظت از تاسیسات و تجهیزات و برقراری امنیت در تمامی حوزه‌ها به عهده سبزپوشان نیروی انتظامی است، گفت: نیروی انتظامی نقش خطیری در حفاظت از تاسیسات برق را برعهده دارند که انتظار می‌رود با خاطیان این حوزه با جدیت برخورد شود.

وی اظهار داشت: بدون شک بخش مهمی از امنیت موجود در کشور ما مرهون تلاش ها و مراقبت های بی وقفه نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی است و نیروی انتظامی زمینه ساز ، آرامش فکری و ذهنی مردم و مجموعه  خدمت رسان صنعت برق است.

مدیر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این نشست گفت  تاسیسات بخش توزیع  تجهیزات زیادی در سطح شهرها و روستاها دارد که برای ارائه خدمات مطلوب و مستمر به شهروندان، نیازمند مراقبت از این سرمایه ها است.

مصطفی دهقانی یکی از اقدامات شرکت برق استان در راستای مقابله با سرقت سیم‌های مسی شبکه برق تبدیل بیش از نیمی از شبکه سیمی فشار ضعیف در استان به کابل خودنگهدار بوده است.

وی افزود:شهروندان در صورت مشاهده افراد مشکوک در حال صعود و یا فرود از تیرهای برق، مراتب را سریعا به سامانه 121 مرکز اتفاقات شرکت توزیع و یا سامانه پیامکی 10001000121 اطلاع دهند.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش چشمگیر سرقت لوازم و تجهیزات برق به ویژه سیم های مسی شبکه های برق در حال بهره برداری، همکاری و استفاده از تجربیات ماموران زحمتکش نیروی انتظامی بسیار حائز اهمیت می باشد.

 فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با بیان  اینکه ظرفیت‌های پیشگیری از وقوع جرم در حوزه توزیع برق فراوان است ،افزود: باافزایش قیمت فلزات در سالهای گذشته سرقت رشد چند برابری داشته است.

سرهنگ عیسی آبادی افزود:اقدامات گسترده و اثربخشی در راستای مبارزه با جرایم و پیشگیری و جلوگیری و صیانت ازتجهیزات صنعت برق و جمع آوری ماینرها در شهرستان ساوه انجام شده است.

وی گفت: با توجه به افزایش پدیده مجرمانه سرقت لازم است تا همانند گذشته گشت های تلفیقی در دستور کار قرار گیرد و برخورد قانونی و جدی با سارقین صورت پذیرد.

در این نشست در خصوص موضوعات مرتبط با پیشگیری از سرقت تجهیزات شبکه و هماهنگی برای عبور از اوج مصرف برق در تابستان بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار