۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
کد خبر: 97332
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۹
رئیس دادگستری فراهان:

بر خورد قاطع با متخلفین از مقررات قیمتی کالاهای اساسی در دستور کار قرار دارد

عزیز پور گفت: بر خورد قاطع با متخلفین از مقررات قیمتی اقلام کالاهای اساسی از قبیل گران‌فروشی و احتکار، فروش غیرمجاز آرد از سوی نانوایی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام عزیزپور، رئیس دادگستری شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: مسئولین حوزه مدیریت بازار و صاحب‌نظران اقتصادی علما و اندیشمندان دینی با تبیین اهداف و مزیت اجرای طرح اصلاحات اقتصادی دولت راجع به حذف ارز ترجیحی زمینه ایجاد آرامش در جامعه را فراهم کنند.

وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، همه مسئولین باید دولت را در جریان مدیریت اصلاحات اقتصادی که در حال اجراست کمک کنند زیرا اجرای موفق این برنامه ، منافع کشور را در عرصه‌های ملی و فراملی تأمین می‌کند.

عزیز پور بیان کرد: مراقبت و نظارت مؤثر بر ثبات قیمت‌ها و جلوگیری از احتکار در مورد سایر کالاها و خدمات ضرورت دارد و نباید به بهانه واقعی سازی چند قلم کالای اساسی (آرد ، روغن ، مرغ ، تخم‌مرغ و نهاده‌های دامی) زمینه سوءاستفاده از شرایط موجود و افزایش قیمت توسط سودجویان ایجاد شود و بر خورد قاطع با متخلفین از مقررات قیمتی اقلام کالاهای اساسی از قبیل گران‌فروشی و احتکار، فروش غیرمجاز آرد از سوی نانوایی در دستور کار قرار دارد.

رئیس دادگستری فراهان تأکید کرد: پلیس فتا با رصد فضای مجازی با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و عندالاقتضا ، با کسب دستور قضایی اقدامات بازدارنده مؤثر در مدیریت هوشمند کانال‌های مجازی ، به عمل آورد.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد اضطراب و تشویش روانی و اغتشاش و رفتارهای مغایر امنیت عمومی به‌هیچ‌عنوان پذیرفته نیست.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار