۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
کد خبر: 97315
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۵
دیارآفتاب گزارش می دهد؛

نقشه کرونایی استان مرکزی، بدون شهرهای قرمز و نارنجی/ 11شهرستان زرد و یک شهر آبی هستند

آخرین رنگ بندی کرونایی استان مرکزی اعلام شد و با خارج شدن آخرین شهر استان از وضعیت نارنجی در حال حاضر 11 شهرستان در وضعیت زرد و یک شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛بر اساس آخرین اعلام رنگ بندی کرونایی استان ها و شهرستان های کشور که از امروز، شنبه 24 اردیبهشت اعمال می شود، آشتیان تنها شهرها نارنجی استان مرکزی نیز به زرد تغییر وضعیت داده و همچون سایر نقاط کشور هیچ نقطه ی قرمز و نارنجی ای در استان وجود ندارد.

در این رنگ بندی همچنین علاوه برآشتیان شهرستان های اراک، خمین، فراهان، تفرش، خنداب، زرندیه، کمیجان، محلات و دلیجان در وضعیت زرد و شهرستان ساوه در وضعیت آبی قرار دارند.

براساس رنگ‌بندی کرونایی وزارت بهداشت تعداد شهرهای زرد از ۳۱۹ به ۲۵۹ شهر رسید و تعداد شهرهای آبی از ۱۲۵ به ۱۸۹ شهر افزایش یافت. هیچ شهری هم در وضعیت نارنجی و قرمز قرار ندارد همچنین اینکه در هفته اخیر تعداد فوتی های کرونایی در کشور روزانه به زیر 10 نفر رسیده است.

گفتنی است وضعیت قرمز به معنای خیلی پرخطر، وضعیت نارنجی به معنی پرخطر و رنگ های  زرد و آبی در اعلام رنگ بندی های کرونایی به معنای وضعیت های خطر متوسط و کم خطر هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار