امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست امام خمینی(ره) پرچمدار عزت و شرف است خادمیاران و یاوران رضوی ساوه میزبان نمازگزاران جمعه بودند مهمترین توصیه شهدا توجه به بیانات ولایت و رعایت عفاف و حجاب است اساس انقلاب با اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست مکتب امام خمینی(ره) کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۴
کد خبر: 97309
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴
امام جمعه خنداب:

طرح هدفمندی یارانه ها به نفع همه اقشار جامعه به خصوص قشر ضعیف جامعه است

خطیب جمعه خنداب گفت:طرح هدفمندی یارانه ها به نفع همه اقشار خصوصا قشر ضعیف جامعه است با اجرای این طرح جلوی راه قاچاق و رانت گرفته خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک هفته سلامت گفت: یکی از بزرگترین خدمات بهداشتی و اولویت مهم دولت کنترل بیماری همه گیر کرونا بود،مسئولین ، پزشکان،پرستاران، مراکز بهداشت زحمات فراوانی را متحمل شدندو مردم فهیم ایران نیز  دستورالعمل ها را رعایت کردند وبه لطف الهی مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا  به حداقل رسیده است.

وی در ادامه بیان کرد:در این ایام طرح هدفمند سازی عادلانه یارانه ها  در حال اجراست هر طرح و برنامه ای ابتدا مشکلاتی دارد و ممکن است هزینه هایی داشته باشد اما باید صبر کنیم به همت مسئولین مشکلات حل خواهد شد .

صفاهانی افزود:باید این طرح مهم اقتصادی در سالهای گذشته انجام می شد اما مسئولین جرات انجام آن را نداشتند و از اتهامات ترسیدند و به مشکلات اقتصادی کشور اهمیت ندادند ولی دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی تلاش میکند این طرح مهم را عملیاتی کند.

خطیب جمعه خنداب گفت:طرح هدفمندی یارانه ها به نفع همه اقشار خصوصا قشر ضعیف جامعه است با اجرای این طرح راه  قاچاق و رانت گرفته خواهد شد. دشمنان نمی خواهند وحدت بر کشور حاکم باشد  مواظب باشیم در دام دشمنان قرار نگیریم.

 وی تصریح کرد:مسئولین فعلی کشور به ویژه ریاست جمهور خیر خواه مردم، آینده نگر  و دلسوز کشور است می گوید برای حل مشکلات مردم اگر لازم باشد از آبرویم میگذرم  تا رانت خواران و مفسدان مردم را چپاول نکنند و سفره مردم را آسیب نبیند

صفاهانی بیان کرد:از مسئولین درخواست داریم  تلاش کنند اجرای این طرح آسیب کمتری برا ی مردم  داشته باشند و اجازه ندهند هر کسی با هر قیمتی اجناس خود را به فروش برساند وبا مفسدان و احتکار کنندگان برخورد کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:مردم ثابت کرده اند که به نظام اسلامی علاقمند هستند و به آرمانهای  بلند امام راحل و شهدا و انقلاب پایبندند و در هر  شرایطی  پای نظام ایستاده اند و به کوری چشم دشمنان همواره از دستاوردهای نظام اسلامی حمایت خواهند کرد ومثل همیشه با صبرو هوشیاری در این میدان پیروز خواهند شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار