۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
کد خبر: 97303
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵

جشنواره‌های خنداب در تقویم رویدادهای ملی کشور ثبت می‌شود

معاون وزیر میراث‌فرهنگی, گردشگری و صنایع‌دستی کشور نوید ثبت جشنواره آلبالو و انگور در تقویم رویدادهای ملی کشور را داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی اصغر شالبافیان در سفر  امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ به استان مرکزی، مورد استقبال  مردم روستای اناج در شهرستان خنداب قرار گرفت .

معاون وزیر گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: به دلیل پتانسیل بالای این منطقه، اداره کل استان جشنواره‌ای باشکوه در سطح ملی برنامه‌ریزی و به زودی برگزار  شود و این جشنواره در تقویم رویدادهای کشور ثبت خواهد شد و این هدیه ما به شهرستان خنداب است.

شالبافیان گفت: ما بایستی تلاش کنیم زیرساختی ورود گردشگر به شهرستان خنداب را مهیا کنیم. این شهرستان پتانسیل پذیرش گردشگر در سطح ملی را دارد.

وی با اشاره به اینکه موضوع ثبت روستاهای خنداب به عنوان روستاهای هدف گردشگری در دست بررسی است گفت: از مسئولین استانی و شهرستانی درخواست می‌شود تلاش برای اجرای زیرساختهای مورد نیاز برای جذب گردشگر و تبدیل این روستا به روستای هدف کردشگری فراهم شود.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار