فرمانده سپاه ناحیه اراک مطرح کرد

ایجاد ۱۳۰۰ شغل در سال 1400 به همت بسیج در اراک

سرهنگ مهجوری گفت: در سال گذشته به همت اقدامات بسیج سازندگی و با تکیه بر صندوق های قرض الحسنه بیش از ۱ هزار و ۳۰۰ اشتغال در سطح اراک ایجاد شد و برای امسال نیز برنامه ریزی خوبی انجام شده است.
کد خبر: ۹۷۳۰۲ تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک امروز در آیین تجلیل از جهادگران اظهار کرد: در راستای خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی بیش از ۳۶۰ گروه جهادی در سطح شهر اراک سازماندهی و مشغول ارائه خدمات هستند.

وی افزود: احیای امید در روستاها و مناطق کم برخوردار و تبدیل تهدیدات به فرصت های بزرگ از دستاورد نقش آفرینی گروه های جهادی است.

سرهنگ مهجوری با اشاره به اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی از جمله فعالیت های بسیج سازندگی است،گفت: اعضای صندوق های قرض الحسنه با تکیه بر ۸۵ صندوق قرض الحسنه مردم پایه در اراک فعالیت های چشمگیری انجام می دهند و سالجاری تمرکز بسیج سازندگی بر روی توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار است.

فرمانده سپاه ناحیه اراک ادامه داد: در سال گذشته به همت اقدامات بسیج سازندگی و با تکیه بر صندوق های قرض الحسنه بیش از ۱ هزار و ۳۰۰ اشتغال در سطح اراک ایجاد شد و برای امسال نیز برنامه ریزی خوبی انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته بسیج سازندگی برنامه های متنوعی با رویکرد خدمت رسانی به مردم در حال اجرا است که رزمایش جهادگران فاطمی مهمترین برنامه است و بیش از ۲۳ گروه جهادی در این رزمایش نقش آفرینی می کنند.

انتهای پیام/