ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است گام بزرگ برای ساخت آواکس و پرنده جمع‌آوری سیگنال در کشور با رونمایی از «سیمرغ» / بازار پر رونق خرید هواپیماهای تاکتیکی سبک در اروپا و آسیا+عکس
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۹
کد خبر: 97300
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳

نرخ کرایه اتوبوس و تاکسی در اراک افزایش یافت

شهردار اراک گفت: نرخ کرایه اتوبوس و تاکسی در این شهر ۲۵ درصد افزایش یافته و رانندگان می‌توانند این افزایش نرخ را از امروز (پنجشنبه) اجرایی کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ کریمی شهردار اراک گفت: نرخ کرایه اتوبوس و تاکسی در این شهر ۲۵ درصد افزایش یافته و رانندگان می‌توانند این افزایش نرخ را از امروز (پنجشنبه) اجرایی کنند.

وی تاکید نمود: میانگین افزایش نرخ کرایه تاکسی ۲۶ درصد است که با این احتساب کمترین مسیر در شهر اراک ۲۵ هزار ریال و بیشترین مسیر  ۳۵ هزار ریال است و تنها مسیر ۴۵ هزار ریالی در اراک میدان سرداران به دانشگاه امیرکبیر است.

 شهردار اراک بیان کرد: متوسط افزایش کرایه اتوبوس نیز در شهر اراک ۲۵ درصد است.  

وی تاکید نمود: تمامی رانندگان تاکسی و اتوبوس موظف به دریافت و  نصب نرخ‌نامه به خودروی خود هستند و شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف از رانندگان تاکسی و اتوبوس می‌توانند با شماره ۳۴۱۳۰۵۰۰ تماس و شکایت خود را گزارش کنند.

captcha
آخرین اخبار