معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

تفکر انقلابی و خودباوری ملت ایران موجب آزادسازی خرمشهر شد/ خدمت رسانی به مردم مهمترین محور برنامه های سپاه و بسیج در سالروز گرامیداشت سوم خرداد

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم محوریت فعالیت های سپاه و بسیج در ایام سالروز گرامیداشت سوم خرداد است، گفت: در این راستا رزمایش الی بیت المقدس با کارکردهای خدمت رسانی به مردم در دستور کار است و همچنین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و ادامه نهضت کمک مومنانه در ذیل این رزمایش است.
کد خبر: ۹۷۲۷۸ تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان با موضوع گرامیداشت ایام‌الله سوم خرداد اظهار کرد: فتح خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران است و فتح خرمشهر درس های فراوانی دارد که اعتماد به نصرت الهی و خودباوری مهمترین درس حماسه سوم خرداد است و بازخوانی آنها برای نسل جوان بسیار راهگشا است.

وی افزود: تفکر انقلابی و خودباوری ملت ایران موجب آزادسازی خرمشهر شد و امروز برای آزادکردن خرمشهرهای پیش رو باید با نگاه انقلابی و تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخلی مشکلات را برطرف کنیم.

سرهنگ گودرزی توجه به مردمی بودن گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد را یک ضرورت مهم خواند و گفت: سپاه و بسیج با تکیه بر پایگاه و حوزه های مقاومت بسیج و محوریت مساجد برنامه های مردمی را در دستور کار دارد.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم محوریت فعالیت های سپاه و بسیج در ایام سالروز گرامیداشت سوم خرداد است، افزود: در این راستا رزمایش الی بیت المقدس با کارکردهای خدمت رسانی به مردم در دستور کار است و همچنین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و ادامه نهضت کمک مومنانه در ذیل این رزمایش است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: رویکرد کلیه برنامه ها در سالجاری جهاد تبیین است و با توجه به اینکه فتح خرمشهر نماد هویت مقتدر ملت ایران است امروز حماسه های هویت ساز همچون فتح خرمشهر باید به خوبی برای مردم تبیین شود.

وی خاطر نشان کرد: وحدت و برادری نیروهای مسلح و مردم برای فتح قله های بلند مهمترین پیام فتح خرمشهر است که این مسئله روز به روز باید تقویت شود چراکه رمز پیشرفت کشور در گام دوم انقلاب وحدت و همدلی است.

انتهای پیام/