۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
کد خبر: 97278
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

تفکر انقلابی و خودباوری ملت ایران موجب آزادسازی خرمشهر شد/ خدمت رسانی به مردم مهمترین محور برنامه های سپاه و بسیج در سالروز گرامیداشت سوم خرداد

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم محوریت فعالیت های سپاه و بسیج در ایام سالروز گرامیداشت سوم خرداد است، گفت: در این راستا رزمایش الی بیت المقدس با کارکردهای خدمت رسانی به مردم در دستور کار است و همچنین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و ادامه نهضت کمک مومنانه در ذیل این رزمایش است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان با موضوع گرامیداشت ایام‌الله سوم خرداد اظهار کرد: فتح خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران است و فتح خرمشهر درس های فراوانی دارد که اعتماد به نصرت الهی و خودباوری مهمترین درس حماسه سوم خرداد است و بازخوانی آنها برای نسل جوان بسیار راهگشا است.

وی افزود: تفکر انقلابی و خودباوری ملت ایران موجب آزادسازی خرمشهر شد و امروز برای آزادکردن خرمشهرهای پیش رو باید با نگاه انقلابی و تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخلی مشکلات را برطرف کنیم.

سرهنگ گودرزی توجه به مردمی بودن گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد را یک ضرورت مهم خواند و گفت: سپاه و بسیج با تکیه بر پایگاه و حوزه های مقاومت بسیج و محوریت مساجد برنامه های مردمی را در دستور کار دارد.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم محوریت فعالیت های سپاه و بسیج در ایام سالروز گرامیداشت سوم خرداد است، افزود: در این راستا رزمایش الی بیت المقدس با کارکردهای خدمت رسانی به مردم در دستور کار است و همچنین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و ادامه نهضت کمک مومنانه در ذیل این رزمایش است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: رویکرد کلیه برنامه ها در سالجاری جهاد تبیین است و با توجه به اینکه فتح خرمشهر نماد هویت مقتدر ملت ایران است امروز حماسه های هویت ساز همچون فتح خرمشهر باید به خوبی برای مردم تبیین شود.

وی خاطر نشان کرد: وحدت و برادری نیروهای مسلح و مردم برای فتح قله های بلند مهمترین پیام فتح خرمشهر است که این مسئله روز به روز باید تقویت شود چراکه رمز پیشرفت کشور در گام دوم انقلاب وحدت و همدلی است.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار