ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی:

فتح خرمشهر نتیجه عینی نصرت خداوند به ملت ایران است/برگزاری همایش وحدت و مودت نیروهای مسلح به میزبانی ارتش در استان مرکزی

سرهنگ صادقیان گفت: فتح خرمشهر نتیجه عینی نصرت خداوند به ملت ایران است و امام خمینی(ره) با جمله خرمشهر را خدا آزاد کرد راهبرد ملت ایران در مقابله با بحران های آینده را به خوبی ترسیم کردند و آن هم تکیه به نصرت الهی و اعتماد به قدرت خداوند است.
کد خبر: ۹۷۲۷۷ تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ محمد صادقیان فرمانده پدافند هوایی حضرت علی اکبر علیه السلام اراک و ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان با موضوع گرامیداشت ایام‌الله سوم خرداد اظهار کرد: حماسه سوم خرداد ملت ایران جلوه ای از نصرت الهی و نتیجه وحدت و هم افزایی نیروهای مسلح و حضور ملت ایران در کسب پیروزی های بزرگ و مقابله با دشمنان است که پیام اقتدار ملت ایران را به دنیا مخابره کرد.

وی افزود: فتح خرمشهر نتیجه عینی نصرت خداوند به ملت ایران است و امام خمینی(ره) با جمله خرمشهر را خدا آزاد کرد راهبرد ملت ایران در مقابله با بحران های آینده را به خوبی ترسیم کردند و آن هم تکیه به نصرت الهی و اعتماد به قدرت خداوند است.

سرهنگ صادقیان بیان کرد: عملیات افتخار آمیز بیت المقدس که موجب فتح خرمشهر شد علاوه بر اینکه هیمنه استکبار جهانی را خرد کرد موجب تثبیت اقتدار ملت ایران شد و مقدمه پیشرفت ها و بالندگی ملت ایران در عرصه های مختلف را فراهم نمود و تفکر مقاومت برگرفته از تفکر فتح خرمشهر است.

وی ادامه داد: گرامیداشت حماسه سوم خرداد تجلیل از مقاومت ملت ایران و رزمندگان اسلام است که باید از این فرصت بسیار ارزشمند به خوبی استفاده کرد و خوشبختانه در استان مرکزی با ظرفیت های بسیار خوبی که ستاد کنگره شهدای استان ایجاد کرده فضا برای اقدامات و فعالیت های مختلف به خوبی فراهم است.

فرمانده پدافند هوایی حضرت علی اکبر علیه السلام اراک اضافه کرد: در راستای گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و حماسه سوم خرداد همایش وحدت و مودت نیروهای مسلح استان به میزبانی مرکز پدافند هوایی حصرت علی اکبر(ع) اراک برگزار می شود که برنامه های مختلفی از جمله تجلیل از خانواده معظم شهدا و رزمندگان و تبیین حماسه سوم خرداد و عملیات بیت المقدس در این برنامه پیش بینی شده است.

وی خاطر نشان کرد: جهاد تبیین مهمترین و موثرترین راهکار در برابر با تهدیدات و توطئه های دشمنان در جنگ روانی و جنگ شناختی است و همه وظیفه داریم حماسه های دفاع مقدس را با جهاد تبیین به نسل جوان جامعه منتقل سازیم.

انتهای پیام/