۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹
کد خبر: 97258
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
گزارش تصویری/

سفر رایزنان اقتصادی وزارت امور خارجه به استان مرکزی

26 رایزن اقتصادی وزارت امور خارجه برای سفر به کشورهای مختلف انتخاب‌شده‌اند و استان مرکزی از روز گذشته میزبان این رایزنان بوده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ رایزنان اقتصادی وزارت امور خارجه هیاتی متشکل از ۲۶ رایزن اقتصادی اعزامی به ۲۶ کشور جهان بودند که در بدو مأموریت خود به استان مرکزی سفر کردند.

دیدار با استاندار استان مرکزی، بازدید از بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره)، نشست مشترک با فعالان اقتصادی، اعضای اتاق بازرگانی اراک و مدیران بخش خصوصی و بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی در اراک از جمله ماشین‌سازی، لجور و ... از برنامه‌های سفر این گروه است.

در این سفر از ظرفیت‌های اقتصادی سطح استان مرکزی اطلاعاتی به آنها ارائه می‌شود.

captcha
آخرین اخبار