مراسم عزاداری حضرت زهرا(س)  در مصلای  اراک جام جهانی 2022| 8 تیم برتر مشخص شدند/ نبرد 5 اروپایی، یک آفریقایی و 2 تیم از آمریکای جنوبی سینماهای کشور پنج‌شنبه تعطیل است سلبریتی ها این بار هم باختند/ چرا از کف میدان روایت نکردید؟ بازار داغ کسب و کار در روزهای سرد پاییز/ کسبه استان مرکزی مشغول کارند+فیلم دانشجویان موتور حرکت استقلال‌طلبانه و ضد استعماری هستند آرامستان اراک پنجشنبه ۱۷ آذرماه تعطیل است برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت انتظار مردم از مسئولین است توضیحات تکمیلی درباره تقاضای تولیدکنندگان از مردم برای ذخیره مرغ/ سود حمایت از تولیدکنندگان در نهایت به مردم باز خواهد گشت سلطان گواهینامه ایران کیست؟+ جزئیات
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۱
کد خبر: 97258
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
گزارش تصویری/

سفر رایزنان اقتصادی وزارت امور خارجه به استان مرکزی

26 رایزن اقتصادی وزارت امور خارجه برای سفر به کشورهای مختلف انتخاب‌شده‌اند و استان مرکزی از روز گذشته میزبان این رایزنان بوده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ رایزنان اقتصادی وزارت امور خارجه هیاتی متشکل از ۲۶ رایزن اقتصادی اعزامی به ۲۶ کشور جهان بودند که در بدو مأموریت خود به استان مرکزی سفر کردند.

دیدار با استاندار استان مرکزی، بازدید از بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره)، نشست مشترک با فعالان اقتصادی، اعضای اتاق بازرگانی اراک و مدیران بخش خصوصی و بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی در اراک از جمله ماشین‌سازی، لجور و ... از برنامه‌های سفر این گروه است.

در این سفر از ظرفیت‌های اقتصادی سطح استان مرکزی اطلاعاتی به آنها ارائه می‌شود.

captcha
آخرین اخبار