۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
کد خبر: 97252
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹
نماینده مردم خمین در گفتگو با دیارآفتاب:

جراحی اقتصادی، فصل مشترکی میان قوه مجریه و قوه مقننه است/ اصلاح اقتصادی تاثیر خود را به صورت مستقیم در سفره مردم می گذارد

نظری گفت: با توجه به اینکه این اصلاح اقتصادی تاثیر خود را به صورت مستقیم در سفره مردم می گذارد، لذا باید همه به دولت کمک کنند تا به بهترین نحو ممکن اجرایی شود.

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس یازدهم در گفتگو با دیار آفتاب در خصوص بیانات اخیر رهبر انقلاب درباره لزوم حمایت از دولت در اجرای سیاست های اقتصادی، گفت: آنچه که امروز در کشور تحت عنوان جراحی اقتصادی در دستور کار دولت قرار دارد، در واقع مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

وی افزود: به بیان دیگر این اختیاری است که مجلس به دولت داده تا بتواند بجای حمایت ارزی از ابتدای زنجیره مصرف، این حمایت را از انتهای زنجیره داشته باشد.

نظری تصریح کرد: برای این منظور، مجلس یازدهم اعتباری بالغ بر  232 هزار میلیارد تومان برای حمایت از این اقدام دولت تخصیص داده است. البته باز هم مجلس این آمادگی را دارد تا اگر در هنگام اجرای طرح توسط دولت، نیاز به اعتبار بیشتری بود، با اصلاحیه ای به بودجه 1401 به دولت کمک کند تا این طرح به درستی پیاده سازی شود.

نماینده مردم خمین تاکید کرد: آنچه که امروز در دستور کار دولت است فصل مشترکی میان قوه مجریه و قوه مقننه است و مجلس تمایل دارد تا این جراحی به درستی صورت پذیرد تا کمترین اشکال در اجرای آن را شاهد باشیم.

نظری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این اصلاح اقتصادی تاثیر خود را به صورت مستقیم در سفره مردم می گذارد، لذا باید همه به دولت کمک کنند تا به بهترین نحو ممکن اجرایی شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار