شناسایی 104 مورد مبتلا به کروناویروس در 24 ساعت گذشته شکست نمایندگان فوتبال استان مرکزی در روز ِ توقف صدرنشینان افتتاح ۷ پروژه محرومیت زدایی در شازند ۷۰ گروه جهادی در شازند مشغول فعالیت های محرومیت زدایی هستند ۴۸۰ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد اینفلوئنسرهایی که با احساسات مردم جیبشان را پر می کنند مجادلات مردم را ناراحت می‌کند همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم/مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند مجلس یازدهم به‌جای شعار در عمل کارآمدی خود را ثابت می کند گفت‌وشنود تسنیم با مقام بانک مرکزی|چرا بعد ۴۰سال تورم را حل نکردیم؟ شاپور محمدی: روی تورم ۲۲درصد هم‌قسم شدیم؛ مشکل عرضه است؛ تردید در دوام دلار ۲۲هزاری تصمیم‌ نهایی درباره زمان برگزاری کنکورها امروز اعلام می‌شود
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰
کد خبر: 972
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲

نفوذ در انتخابات پیش رو برنامه آینده استکبار جهانی است

امام جمعه آشتیان گفت: تمرکز برنامه ها و پروژه نفوذ امریکایی ها برای انتخابات آینده طرح ریزی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیر آشتیان، حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه آشتیان در نشست مجمع بسیجیان شهرستان آشتیان گفت: دشمنان برای کوچکترین مناسباتی که در کشور ما وجود دارد طرح و برنامه ریزی می کنند.

وی اضافه کرد: یکی از مهم ترین برنامه هایی که برای پروژه نفوذ در ایران از سوی استکبار جهانی در نظر گرفته شده، انتخابات 7 اسفند است تا بتوانند بهرین برداشت را از این انتخابات داشته باشند.

نیشابوری به نظارت صحیح شورای نگهبان بر صلاحیت کاندیداهای انتخابات تأکید کرد و افزود: تأیید و رد صلاحیت هایی که از سوی شورای نگهبان صورت می گیرد باید مورد احترام همه مسئولین و کاندیداها قرار گیرد.

وی ادامه داد: همه نامزدهای تأیید و یا رد صلاحیت شده باید در مقابل قانون مطیع باشند و نباید خود را بالاتر از قانون اساسی ببینند.

امام جمعه آشتیان با اشاره به فشارهای فرهنگی و اقتصادی چند سال اخیر امریکایی ها بر ایران اسلامی اظهار کرد: تغییر در افکار عمومی به ویژه نفوذ در منش فکری نسل جوان یکی از اهداف دشمنان است.

وی تصریح کرد: نباید به امریکایی ها خوشبینانه نگاه کرد زیرا روش جدید آنان نفوذ از طریق گفت و گو و مذاکره است که مسئولین باید در این زمینه هوشیار عمل کنند.

در ادامه این نشست بیانیه ای 5 بندی در موضوعات مختلفی همچون انتخابات 7 اسفند و رعایت مرّ قانون،انتخاب فرد اصلح، اجرای اقتصاد مقاومتی و رفع معضل بیکاری در شهرستان قرائت شد.

  

انتهای پیام/

captcha