۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲
کد خبر: 97138
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:

الگوهای موفق و حماسه های انقلاب با جهاد تبیین به نسل جوان منتقل شود/کنگره شهدای استان مرکزی در حوزه های مختلف الگوهای موفق ارائه کرده است

آیت الله دری نجف آبادی گفت: جهاد تبیین از ضرورت های کشور در گام دوم انقلاب است و با جهاد تبیین باید الگوهای موفق و حماسه های هویت ساز به نسل جوان منتقل شود و رویکرد جهاد تبیین باید امیدآفرینی و تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب در حوزه های مختلف باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در دیدار با خانواده معظم شهید روحانی عزیزالله کنعانی اظهار کرد: انقلاب اسلامی پس از گذشت ۴۳ سال از حیات با برکت خود در اوج اقتدار و سربلندی است و اقتدار روز افزون نظام اسلامی مرهون مجاهدت های شهدا و رزمندگان در عرصه های مختلف و صبر و بصیرت خانواده معظم شهدا است.

وی افزود: خانواده معظم شهدا با حضور به موقع خود در مقاطع حساس انقلاب و صبر و بصیرتی که داشتند پرچم دار دفاع از ارزش های اسلامی و مروج فرهنگ ایثار و شهادت و مسیر شهدا بودند و به عنوان الگوهایی درخشان و ماندگار برای نسل حوان تبدیل شدند.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: تجلیل از خانواده معظم شهدا تجلیل از مسیر شهدا و تجلیل از ارزش های اسلامی است و شهدا درس آزادگی، غیرت، بی نیازی از بیگانگان و سربلندی می دهند.

وی غیرت دینی را مهمترین نیاز کشور در گام دوم انقلاب خواند و گفت: همانگونه که غیرت دینی در طول ۴۳ سال گذشته به عنوان موتور محرکه انقلاب اسلامی عمل کرده امروز باید این ارزش در جامعه و خصوصا در بین جوانان و نوجوانان تقویت شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: جهاد تبیین از دیگر ضرورت های کشور در گام دوم انقلاب است و با جهاد تبیین باید الگوهای موفق و حماسه های هویت ساز به نسل جوان منتقل شود و رویکرد جهاد تبیین باید امیدآفرینی و تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب در حوزه های مختلف باشد.

وی با اشاره به برکات برگزاری کنگره شهدای استان مرکزی در جامعه بیان کرد: به برکت کنگره شهدای استان مرکزی در طول ۷ سال گذشته فضای استان معطر به نام‌ شهدا و فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی است و کنگره شهدا در حوزه های مختلف الگوهای موفق ارائه کرده و جریان با اقتدار و مردمی کنگره شهدای استان روز به روز باید تقویت شود.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: کنگره شهدای استان مرکزی بعد از برنامه های موفق در گام اول از اجلاسیه های تخصصی تا اقدامات محرومیت زدایی ونهضت تولید محتوا امروز در گام دوم حرکت مطلوبی دارد و ادامه راه و مسیر کنگره از ضرورت های مهم است.

وی ادامه داد: دومین اجلاسیه شهدای طلاب و روحانی استان فرصتی مناسب برای بازخوانی و نقش مهم طلاب و جامعه روحانیت در پیروزی های دفاع مقدس و مقاطع مختلف انقلاب اسلامی است که باید از آن به خوبی استفاده کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطر نشان کرد: همانگونه که اجلاسیه های گام اول کنگره شهدای استان مرکزی با استقبال بسیار خوب مردم و باشکوه برگزار شدند در آستانه برگزاری اجلاسیه دوم روحانیت کلیه دستگاه ها باید برای باشکوه برگزار کردن آن مشارکت و یاری دهند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار