مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:

عملیات ۱۲۵ میلیارد تومان پروژه محرومیت‌زدایی در استان مرکزی آغاز شد/ آبرسانی به 40 روستای دارای تنش آبی

محترمی گفت: آیین کلنگ زنی و آغاز به کار پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی در استان مرکزی در چهار بخش آبرسانی آب شرب، آب کشاورزی، مسکن محرومین و ایجاد راه دسترسی روستایی در دستور کار قرار گرفته که مجموع اعتبار تامین شده توسط بسیج سازندگی در این پروژه ها ۱۲۵ میلیارد تومان است و با اعتبار دستگاه های اجرایی این عدد تا ۲ برابر افزایش پیدا می کند.
کد خبر: ۹۷۱۳۴ تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کلنگ زنی و آغاز به کار ۱۲۵ میلیارد تومان پروژه عمرانی و محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی به مناسبت فرارسیدن هفدهم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس بسیج سازندگی اظهار کرد: در راستای گرامیداشت هفته بسیج سازندگی در سالجاری کلنگ زنی پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی یکی از برنامه های مهم است که در استان مرکزی با توجه به شناسایی های انجام شده این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: آیین کلنگ زنی و آغاز به کار پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی در استان مرکزی در چهار بخش آبرسانی آب شرب، آب کشاورزی، مسکن محرومین و ایجاد راه دسترسی روستایی در دستور کار قرار گرفته که مجموع اعتبار تامین شده توسط بسیج سازندگی در این پروژه ها ۱۲۵ میلیارد تومان است و با اعتبار دستگاه های اجرایی این عدد تا ۲ برابر افزایش پیدا می کند.

محترمی ادامه داد: آبرسانی آب شرب به ۴۰ روستای دارای تنش آبی با مشارکت آبفای استان، اجرای بیش از ۴۵ پروژه آب کشاورزی، ساخت ۱۰۰ مسکن محرومین و ایجاد راه دسترسی روستایی در ۱۰ روستای استان با مشارکت اداره راهداری از جمله پروژه هایی است که در هفته بسیج سازندگی سالجازی کلنگ زنی می شوند.

وی اضافه کرد: با برنامه ریزی های انجام شده این پروژه ها تا ۶ ماه آینده به بهره مندی خواهند رسید و مردم و ولی نعمتان انقلاب از منافع و برکات این پروژه ها بهره مند می شوند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به افزایش ظرفیت های بسیج سازندگی استان مرکزی در امر خدمت رسانی بیان کرد: در راستای تقویت امکانات لجستیکی بسیج سازندگی استان مرکزی و کمک به فعالیت های گروه های جهادی در امر خدمت رسانی به مناطق محروم و پشتیبانی از جهادگران و تقویت بنیه آنها افزایش ظرفیت ماشین آلات مهندسی در قالب کامیون، غلتک، لودر، بیل مکانیکی و سایر تجهیزات در دستور کار قرار گرفت که این مهم از هفته بسیج سازندگی شروع و تا سه ماه آینده تکمیل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین رسالت های بسیج سازندگی عمومی کردن گفتمان جهادی در بین آحاد مردم است که بسیج سازندگی در این راستا برنامه ریزی جدی کرده و تشکیل جبهه های محرومیت زدایی در این راستا هدف گذاری شده و گروه های جهادی پیش قراولان و موتور محرک این جبهه سازی هستند.

انتهای پیام/