ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است گام بزرگ برای ساخت آواکس و پرنده جمع‌آوری سیگنال در کشور با رونمایی از «سیمرغ» / بازار پر رونق خرید هواپیماهای تاکتیکی سبک در اروپا و آسیا+عکس
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳
کد خبر: 97133
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
بر اساس آخرین رنگبندی وزارت بهداشت؛

زرد، رنگ غالب نقشه کرونایی استان مرکزی شد

آخرین رنگ بندی کرونایی استان مرکزی اعلام شد و بر اساس آن 10 شهرستان در وضعیت زرد، یک شهرستان در وضعیت نارنجی و یک شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس آخرین اعلام رنگ بندی کرونایی استان ها و شهرستان های کشور که از امروز، شنبه ۱۷ اردیبهشت اعمال می شود، آشتیان تنها شهرها نارنجی استان مرکزی است.

در این رنگ بندی همچنین شهرستان های اراک، خمین، فراهان و تفرش در وضعیت نارنجی و شهرستان های خنداب، زرندیه، کمیجان، محلات و دلیجان در وضعیت زرد و شهرستان ساوه در وضعیت آبی قرار دارند.

براساس رنگ‌بندی جدید وزارت بهداشت، ۴ شهر نارنجی، ۳۱۹ شهر زرد و ۱۲۵ شهر آبی هستند، هیچ شهر قرمزی در نقشه کرونایی کشور وجود ندارد.

در استان مرکزی بیش از 95 درصد مردم استان دوز اول، حدود 90 درصد دوز دوم و حدود ۵۰ درصد دوز سوم واکسن خود را دریافت کرده اند.

گفتنی است وضعیت قرمز به معنای خیلی پرخطر، وضعیت نارنجی به معنی پرخطر و رنگ های  زرد و آبی در اعلام رنگ بندی های کرونایی به معنای وضعیت های خطر متوسط و کم خطر هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار