فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

حرکت بسیج سازندگی در مسیر خدمت رسانی روز به روز گسترده تر شده/جریان جهادی در کشور به یک فناوری برای انقلاب تبدیل شده است

سردار کریمی گفت: به برکت تفکر انقلاب اسلامی و حضور جوانان با استعداد حرکت بسیج سازندگی در مسیر خدمت رسانی روز به روز گسترده تر شده و امروز جریان جهادی در کشور به شکوفایی رسیده و در مسیر ساختن ایرانی قوی و آباد با اقتدار در حال حرکت است و بسیج سازندگی استان مرکزی در اوج درخشش است.
کد خبر: ۹۷۱۳۰ تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به مناسبت هفدهم اردیبهشت روز بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هفدهم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سازمان بسیج سازندگی به فرمان مقام عظمای ولایت در سال ۱۳۷۹ نقطه عطف شگفت انگیز در تاریخ انقلاب اسلامی و نشان از اهمیت حضور جوانان برای نقش آفرینی در عرصه های خدمت رسانی است.

وی افزود: بسیج سازندگی با هدایت های مقام معظم رهبری و پشتوانه عظیم مردمی و خصوصا جوانان با انگیزه و با نشاط در ماموریت اصلی خود یعنی پای کار آوردن مردم و سازماندهی جوانان موفق عمل کرده و امروز به برکت این تفکر، جوانان عظیمی در سراسر ایران اسلامی در ابعاد گفتمانی، رفتاری و محتوایی به شکل کیفی و کمی در عرصه های مختلف خدمت رسانی نقش آفرینی می کنند.

سردار کریمی با بیان اینکه بسیج سازندگی در شناخت عرصه برای فعالیت موفق عمل کرده و روز به روز مردمی تر شده،گفت: بسیج سازندگی مبنای حرکت خود را با نقش آفرینی مردم تقویت کرده و در سند اعتلای بسیج، تقویت مردمی بودن نیز تاکید شده است.

وی افزود: به برکت تفکر انقلاب اسلامی و حضور جوانان با استعداد حرکت بسیج سازندگی در مسیر خدمت رسانی روز به روز گسترده تر شده و امروز جریان جهادی در کشور به شکوفایی رسیده و در مسیر ساختن ایرانی قوی و آباد با اقتدار در حال حرکت است و بسیج سازندگی استان مرکزی در اوج درخشش است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی یکی از ماموریت های بسیج سازندگی را تقویت حرکت های جهادی خواند و گفت: امروز جریان با اقتدار و پویای جهادی به یک فناوری برای انقلاب اسلامی تبدیل شده و بدون محدودیت جغرافیایی و در سراسر ایران اسلامی نقش آفرینی می کنند.

وی تاکید کرد: بسیج سازندگی متعلق به انقلاب اسلامی و مردم است که با حضور در عرصه های تخصصی به جریان کاربلد، کارآمد، مطالبه گر، در میدان عمل، مردمی و الگو برای سایر دستگاه ها تبدیل شده است.

سردار کریمی ادامه داد: جریان جهادی بسیج در طول این سال ها در تحول آفرینی موفق عمل کرده و به فضل الهی در گام دوم انقلاب با اقتدار تر از گذشته با مشارکت مردم حرکت خواهد کرد و بسیج گام دوم انقلاب ، بسیج آحاد ملت ایران به سمت قوی شدن در همه ابعاد است.

وی اضافه کرد: همگانی شدن گفتمان جهادی، گسترش و مشارکت حضور مردم و خصوصا جوانان در فعالیت های جهادی و خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت رسالت مهم بسیج سازندگی و جریان جهادی است که باید در این راستا هدفمند و با برنامه حرکت کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: شکوفایی و درخشش ایران اسلامی در حوزه های مختلف و رسیدن به خودکفایی در گرو گسترش کار جهادی و انقلابی است و بسیج سازندگی در این راستا رسالت مهمی دارد.

وی خاطر نشان کرد: بسیج سازندگی در کنار ماموریت ها و فعالیت های جهادی که دارد باید در عرصه جهاد تبیین و روایت حماسه ها نقش آفرینی کند و یکی از ابعاد این کار اطلاع رسانی هنرمندانه و مبتکرانه اقدامات جهادی است و جهاد موفق و مستمر خود را به اطلاع همگان برسانند و امید را روز به روز در جامعه تقویت سازد.

انتهای پیام/