سهم سالانه تولید دانش در کشور نسبت به قبل از انقلاب ۲۰ برابر شده است موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۷
کد خبر: 97130
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

حرکت بسیج سازندگی در مسیر خدمت رسانی روز به روز گسترده تر شده/جریان جهادی در کشور به یک فناوری برای انقلاب تبدیل شده است

سردار کریمی گفت: به برکت تفکر انقلاب اسلامی و حضور جوانان با استعداد حرکت بسیج سازندگی در مسیر خدمت رسانی روز به روز گسترده تر شده و امروز جریان جهادی در کشور به شکوفایی رسیده و در مسیر ساختن ایرانی قوی و آباد با اقتدار در حال حرکت است و بسیج سازندگی استان مرکزی در اوج درخشش است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به مناسبت هفدهم اردیبهشت روز بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هفدهم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سازمان بسیج سازندگی به فرمان مقام عظمای ولایت در سال ۱۳۷۹ نقطه عطف شگفت انگیز در تاریخ انقلاب اسلامی و نشان از اهمیت حضور جوانان برای نقش آفرینی در عرصه های خدمت رسانی است.

وی افزود: بسیج سازندگی با هدایت های مقام معظم رهبری و پشتوانه عظیم مردمی و خصوصا جوانان با انگیزه و با نشاط در ماموریت اصلی خود یعنی پای کار آوردن مردم و سازماندهی جوانان موفق عمل کرده و امروز به برکت این تفکر، جوانان عظیمی در سراسر ایران اسلامی در ابعاد گفتمانی، رفتاری و محتوایی به شکل کیفی و کمی در عرصه های مختلف خدمت رسانی نقش آفرینی می کنند.

سردار کریمی با بیان اینکه بسیج سازندگی در شناخت عرصه برای فعالیت موفق عمل کرده و روز به روز مردمی تر شده،گفت: بسیج سازندگی مبنای حرکت خود را با نقش آفرینی مردم تقویت کرده و در سند اعتلای بسیج، تقویت مردمی بودن نیز تاکید شده است.

وی افزود: به برکت تفکر انقلاب اسلامی و حضور جوانان با استعداد حرکت بسیج سازندگی در مسیر خدمت رسانی روز به روز گسترده تر شده و امروز جریان جهادی در کشور به شکوفایی رسیده و در مسیر ساختن ایرانی قوی و آباد با اقتدار در حال حرکت است و بسیج سازندگی استان مرکزی در اوج درخشش است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی یکی از ماموریت های بسیج سازندگی را تقویت حرکت های جهادی خواند و گفت: امروز جریان با اقتدار و پویای جهادی به یک فناوری برای انقلاب اسلامی تبدیل شده و بدون محدودیت جغرافیایی و در سراسر ایران اسلامی نقش آفرینی می کنند.

وی تاکید کرد: بسیج سازندگی متعلق به انقلاب اسلامی و مردم است که با حضور در عرصه های تخصصی به جریان کاربلد، کارآمد، مطالبه گر، در میدان عمل، مردمی و الگو برای سایر دستگاه ها تبدیل شده است.

سردار کریمی ادامه داد: جریان جهادی بسیج در طول این سال ها در تحول آفرینی موفق عمل کرده و به فضل الهی در گام دوم انقلاب با اقتدار تر از گذشته با مشارکت مردم حرکت خواهد کرد و بسیج گام دوم انقلاب ، بسیج آحاد ملت ایران به سمت قوی شدن در همه ابعاد است.

وی اضافه کرد: همگانی شدن گفتمان جهادی، گسترش و مشارکت حضور مردم و خصوصا جوانان در فعالیت های جهادی و خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت رسالت مهم بسیج سازندگی و جریان جهادی است که باید در این راستا هدفمند و با برنامه حرکت کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: شکوفایی و درخشش ایران اسلامی در حوزه های مختلف و رسیدن به خودکفایی در گرو گسترش کار جهادی و انقلابی است و بسیج سازندگی در این راستا رسالت مهمی دارد.

وی خاطر نشان کرد: بسیج سازندگی در کنار ماموریت ها و فعالیت های جهادی که دارد باید در عرصه جهاد تبیین و روایت حماسه ها نقش آفرینی کند و یکی از ابعاد این کار اطلاع رسانی هنرمندانه و مبتکرانه اقدامات جهادی است و جهاد موفق و مستمر خود را به اطلاع همگان برسانند و امید را روز به روز در جامعه تقویت سازد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار