استاندار مرکزی:

بسیج سازندگی در مردم داری، مردم دوستی و مردم یاری پیشگام است/ استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی در راستای تحقق سند تحول دولت مردمی در استان مرکزی

مخلص الائمه گفت: استانداری مرکزی برای شتاب ، هم‌افزایی و هم‌گرایی در امر محرومیت‌زدایی، ستاد راهبری و هدایت حرکت‌های جهادی و محرومیت‌زدایی در استان مرکزی را تشکیل داده تا تمام ظرفیت ها به کار گرفته شود و شاهد ناهماهنگی و سستی بین دستگاه‌های اجرایی نباشیم و همه دستگاه های استان موظف به همکاری و مشارکت با این ستاد می باشند.
کد خبر: ۹۷۱۰۳ تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی به مناسبت فرارسیدن هفدهم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی شاهد طنین انداز شدن تفکر و روحیه بسیجی در عرصه های مختلف هستیم و عملکرد بسیج در ۴۳ سال گذشته درخشان است و توانمندی ها و قابلیت های گره گشای بسیج ، سرمایه عظیم کشور در برابر رفع توطئه ها و بحران ها است.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی یکی از شناخته شده ترین و موفق ترین جلوه های بسیج است، گفت: به برکت نقش آفرینی این سازمان شاهد تشکیل یک جریان قوی برای خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی هستیم و این سازمان توانمند و خدمت رسان از آغاز شکل گیری نقش مهمی در پیشرفت و رفع فقر و محرومیت در کشور داشته است.

مخلص الائمه افزود: به برکت نقش آفرینی های بسیج سازندگی و اخلاص جهادگران بسیجی، پرچم خدمت و جهاد در کشور همواره برافراشته است و در مردم داری، مردم دوستی و مردم یاری پیشگام است و به عنوان الگویی برای سایر دستگاه ها تبدیل شده است.

وی تأکید کرد: نقش آفرینی بسیج سازندگی در عرصه های مختلف موجب شده رفع فقر و محرومیت در کشور شتاب بیشتری به خود بگیرد و آن چیزی که امروز نیازمند آن هستیم هم افزایی، مشارکت و همدلی دستگاه های خدمت رسان و متولی در امر محرومیت زدایی است که دولت سیزدهم در این راستا برنامه دارد.

استاندار مرکزی ادامه داد: بسیج‌ سازندگی در مقاطع مختلف خلاء‌ها و بحران را با حضور مؤثر خود به فرصت تبدیل کرده و عملکرد بسیج سازندگی در استان مرکزی در حوزه های مختلف درخشان است و مدیریت ارشد دولت در استان از ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای مأموریت‌ها و پیاده‌سازی سند تحول دولت مردمی استفاده می کند.

وی اضافه کرد: تشکیل سازمان بسیج سازندگی نشان از دوراندیشی و حاصل اندیشه والای مقام معظم رهبری برای هویت بخشیدن به جوانان و مشارکت آنها در امر خدمت رسانی، محرومیت زدایی و عرصه های سازندگی و عمرانی است و بسیج سازندگی کارآمدی و توانایی جوانان ایران اسلامی و تفکر نجات بخش بسیج را به اثبات رسانده است.

مخلص الائمه خاطر نشان کرد: استانداری مرکزی برای شتاب ، هم‌افزایی و هم‌گرایی در امر محرومیت‌زدایی، ستاد راهبری و هدایت حرکت‌های جهادی و محرومیت‌زدایی در استان مرکزی را تشکیل داده تا تمام ظرفیت ها به کار گرفته شود و شاهد ناهماهنگی و سستی بین دستگاه‌های اجرایی نباشیم و همه دستگاه های استان موظف به همکاری و مشارکت با این ستاد می باشند.

انتهای پیام