فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد

جاساز 136 کیلو گرم تریاک در پراید

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و توقیف یک دستگاه خودروی سواری پراید حامل مواد مخدر و کشف 136 کیلو گرم تریاک درعملیات مأموران پلیس شهرستان دلیجان خبرداد.
کد خبر: ۹۶۵۳۸ تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار"حسن مفخمی شهرستانی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: مأموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهرستان دلیجان با اقدامات اطلاعاتي از انتقال یک محموله مواد مخدر از استان فارس به سوی استان تهران با خبر و بلافاصله شناسایی و دستگیری قاچاقچي و توقيف خودرو در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مأموران پس از شناسایی سواری حامل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان دلیجان، به راننده خودرو دستور ایست دادند که این سوداگر مرگ، هیچگونه توجهی به دستور مأموران نکرده و همچنان با  افزایش سرعت، از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به توقیف خودرو و دستگیری راننده آن در یک عملیات موفقیت آمیز تعقیب و گریز افزود: مأموران در بازرسي از خودروی توقیفی، موفق به کشف 136 کیلوگرم تریاک که به  طرز ماهرانه در آن جاساز شده بود، شدند.

سردار مفخمی شهرستانی در پایان با تأکید بر مبارزه قاطع و مستمر پلیس با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر اظهارداشت: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی، به دستگاه قضائی معرفی شد.