اعتکاف دهه هشتادی‌های در اراک آیین رونمایی از مقاله نقش شهربانی استان در دفاع مقدس اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد/ آمادگی کامل سپاه و بسیج استان برای کمک به مردم خوی افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع‌دستی بانوان در محلات برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فراهان برگزار شد بازدید سرلشکر سلامی از مناطق زلزله‌زده خوی؛ سپاه با تمام امکانات در کنار مردم است کلنگ زنی و افتتاح 30 پروژه در شهرستان دلیجان اعزام 160 دانش‌آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب نمایش ۱۶ فیلم جشنواره فجر در اراک حال و هوای اردوی راهیان نور دانش آموزان اراکی
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴
کد خبر: 95922
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱

طرح ظفر پليس در 166 نقطه از استان مرکزی اجرا شد

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان از اجراي بیست و یکمین مرحله از اجراي طرح ظفر در 166 نقطه از استان خبر داد و گفت:‌ در اجراي اين طرح 248 نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"احمد رضا چگنی"در تشريح اين خبر بیان داشت: در ادامه طرح هاي امنيت بخش پليس و با توجه به برآوردهاي اجتماعي انجام شده از ميزان فراواني جرايم و درخواست ها و گزارش هاي مردمي از سامانه هاي تلفني 110 و 197، بیست و یکمین مرحله از طرح ظفر در استان مرکزی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي خاطر نشان کرد: در اين طرح عملياتي كه به مدت سه روز با بهره گيري از ظرفيت هاي پليس در استان اجرا شد، تعداد 166 منطقه مورد پاك سازي قرار گرفت.

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مركزي افزود:‌ در اجراي اين طرح در حدود یک كيلو و 620 گرم انواع مواد مخدر كشف و 23 توزيع كننده و خرده فروش و 86 معتاد متجاهر نيز دستگير شدند.

سرهنگ چگني ادامه داد : ‌همچنين در اجراي اين طرح 61 نفر سارق نيز دستگير و در اعتراف آنان 102 فقره انواع سرقت كشف شد.

وي با اشاره به كشف 2 میلیارد و 76 ميليون ريال انواع کالای قاچاق در اجرای این طرح در استان مركزي بيان داشت: در اين عمليات ها تعداد 17نفر قاچاقچي كالا دستگير و تعداد 12 دستگاه وسيله نقليه توقيف و 22 پرونده نيز در اين رابطه تشکیل شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: همچنين در اين طرح بيش از 10 هزار و 483 خودرو اعمال قانون شد و تعداد 25 دستگاه خودرو و موتورسيكلت متخلف نيز توقيف و به پاركينگ منتقل شدند.

چگني ادامه داد: در اجراي اين طرح تعداد 7 نفر به دليل داشتن برگه جلب ، 6 نفر از اراذل و اوباش و 38 نفر به دلیل سایر جرایم دستگير شدند و تمامي دستگيرشدگان با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مركزي در پایان تلفن هاي 110 و 197 را مهم ترين پل هاي ارتباطي پليس با مردم خواند و گفت: اين سامانه هاي ارتباطي در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش ها و پاسخگويي به انتقادها، پيشنهادها، نقطه نظرات از عملكرد پليس است.

captcha
آخرین اخبار