سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳
کد خبر: 95891
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد

سازماندهی ۲۰۰ بازرس بسیجی بر بازار شب عید در استان مرکزی/ شناسایی ۱۵۰ کاسب امین برای توزیع اقلام اساسی در اراک

سرهنگ فراهانی گفت:با توجه به ایام پایانی سال طرح تشدید نظارت ها از تولید تا توزیع اقلام اساسی در دستور کار بسیج اصناف استان قرار گرفته و با مشارکت سازمان جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، سازمان صمت و سایر دستگاه ها ایفای نقش می کنیم که در استان مرکزی تاکنون بیش از ۲۰۰ بازرس بسیجی به جهاد کشاورزی ، اتاق اصناف و اداره صمت برای طرح تشدید نظارت ها معرفی شده اند و آمادگی برای افزایش بازرسین وجود دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد فراهانی مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه نشست هیئت اندیشه ورز بسیج اصناف استان مرکزی اظهار کرد: یکی از مهمترین رسالت های اصناف و بازاریان تحقق جهش تولید در بخش های مختلف اقتصادی است و بسیج اصناف با رویکرد حمایتی و رفع موانع تولید این مسئله را با قوت دنبال می کند و در راستای تحقق این مسئله در طول سال برنامه های مختلفی در دستور کار دارد.

وی افزود: پای کار آوردن ظرفیت های مردمی و ترویج روحیه جهادی و انقلابی از نیازهای مهم امروز در مواجه با مشکلات است و بسیج اصناف در طی این سال ها با این رویکرد توانسته بسیاری از تهدیدات را به فرصت تبدیل کند.

سرهنگ فراهانی بیان کرد: خدمت صادقانه به مردم، تحقق جهاد اقتصادی، تلاش برای رفع موانع تولید و توزیع، نظارت از زنجیره تولید تا توزیع کالا از مهمترین اهداف بسیج اصناف است و اصناف به عنوان خط مقدم تحقق شعار سال، نقش مهمی بر عهده دارند.

وی با اشاره به برنامه های این سازمان در ایام پایانی سال گفت: با توجه به ایام پایانی سال طرح تشدید نظارت ها از تولید تا توزیع اقلام اساسی در دستور کار بسیج اصناف استان قرار گرفته و با مشارکت سازمان جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، سازمان صمت و سایر دستگاه ها ایفای نقش می کنیم که در استان مرکزی تاکنون بیش از ۲۰۰ بازرس بسیجی به جهاد کشاورزی ، اتاق اصناف و اداره صمت برای طرح تشدید نظارت ها معرفی شده اند و آمادگی برای افزایش بازرسین وجود دارد.

 مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی افزود: کارگاه های آموزشی بازرسین برای تشدید نظارت ها بر زنجیره تولید تا توزیع اقلام اساسی برگزار و کارت های آنها نیز صادر شده و به شکل جهادی و تمام وقت برای خدمت رسانی در صحنه هستند.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مهم بسیج اصناف اجرای نهضت کمک مومنانه و طرح شهید سلیمانی است که علاوه بر توزیع بسته های معیشتی در بین افراد آسیب دیده از کرونا خدمات مختلفی با مشارکت خیرین و سایر دستگاه ها انجام می شود.

سرهنگ فراهانی اضافه کرد: در راستای اجرای تفاهم نامه دولت با سازمان بسیج برای کنترل و نظارت بر اقلام اساسی تاکنون بیش از ۹ هزار نفر ساعت خدمات توسط بسیجیان اصناف انجام شده و این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان نیز با قوت ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به طرح کاسبان امین بیان کرد: در راستای تامین اقلام اساسی طرح کاسبان امین در دستور کار بسیج اصناف قرار گرفت که اجرای این طرح موفق همواره خیرات و برکات فراوانی برای شرایط حساس داشته و در این ایام بیش از ۱۵۰ کاسب امین در اراک نقش آفرینی می کنند و در سطح شهرستان ها نیز این طرح اجرایی می شود.

مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی افزود: با توجه به ایام پایانی سال و آغاز ماه مبارک رمضان با کمک اتاق اصناف و کاسبان امین نمایشگاه به وسعت ایران و ضیافت در دستور کار قرار گرفته تا در راستای توزیع اقلام اساسی به مردم خدمات لازم ارائه شود.

وی خاطر نشان کرد: در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق محروم و حاشیه نشین ۷ گروه جهادی تخصصی در استان سازماندهی شده که از عمده واحدهای صنفی در این گروه ها حضور دارند و به مردم خدمت رسانی میکنند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار