سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳
کد خبر: 95643
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
رئیس سازمان خصوصی سازی:

۴۶۰ هزار نفر در پذیره نویسی استقلال و پرسپولیس شرکت کردند

قربان زاده گفت: دویست و پنجاه هزار نفر در پذیره‌نویسی پرسپولیس و دویست و ده هزار نفر در پذیره‌نویسی استقلال مشارکت داشته‌اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسین قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: هشتصد صفحه گزارش از طبقه بندی دارایی و صورت حساب‌های مالی در دسترس مردم و هواداران قرار گرفته است. تاکنون دویست و پنجاه هزار نفر در پذیره‌نویسی پرسپولیس و دویست و ده هزار نفر در پذیره‌نویسی استقلال مشارکت داشته‌اند.

روز یکشنبه، ۱۵ اسفند سهام ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال در بورس عرضه شد و مردم توانستند بخشی از سهام این ۲ باشگاه را خریداری کنند.

در روز نخست پذیره نویسی بیش از ۱۶۰ میلیون سهم از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به مردم واگذار شد.

قربان زاده گفت: هدف بعدی ما تغییر ترکیب سهامداری تا کاهش سهم دولت به زیر ۵۰ درصد است و در این مرحله انتقال مالکیت با شفافیت انجام خواهد شد. 

با اعلام سجادی، وزیر ورزش و جوانان تا پایان شهریورماه قرار است ۵۱ درصد از سهام این ۲ باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود. 

captcha
آخرین اخبار