آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۶
کد خبر: 94451
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶

تداوم روند بررسی پرونده اخلاقی کنعانی‌زادگان در کمیته اخلاق/ دعوت به تیم ملی برای جلوگیری از قصاص قبل از جنایت!

پرونده اخلاقی مدافع ملی‌پوش فوتبال ایران به رغم دعوت از وی به اردوی یوزها، هم‌چنان در رکن قضایی فدراسیون فوتبال مفتوح مانده.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شب گذشته بود که اعلام لیست بازیکنان مدنظر دراگان اسکوچیچ برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حاشیه‌ها و بحث‌های بسیاری را بر انگیخت. دعوت از محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از آن حواشی عجیب و غریب پدید آمده، از مهم‌ترین نکات مورد بحث در این باره بود.

در شرایطی که پرونده این بازیکن به دلیل انتشار فایل صوتی بی‌اخلاقی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارجاع داده شده و حتی یک جلسه هم برای استماع دفاع نماینده این مدافع پرحاشیه برگزار شده بود، دراگان اسکوچیچ باز هم از او دعوت کرد تا زمزمه‌های بسیاری در رابطه با نقش‌آفرینی افراد غیر در تعیین لیست تیم ملی و انفعال فدراسیون فوتبال در پاس‌داری از اخلاق و معارف به گوش برسد.

با این حال شب گذشته مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی فوتبال از مفتوح بودن پرونده رسیدگی به اتهام علیه محمدحسین کنعانی‌زادگان خبر داد و گفت: او در لیست آقای اسکوچیچ بوده اما پرونده‌اش در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باز است تا صحت و سقم حاشیه‌هایی که رقم خورده مشخص شود. تا زمانی که حکمی صادر نشده؛ کنعانی‌زادگان می‌تواند برای تیم ملی بازی کند.

در همین راستا هم امروز حسین شریفی، مدیر روابط‌عمومی و سخن‌گوی فدراسیون فوتبال با انتشار توئیتی به شکل غیررسمی از تداوم روند پی‌گیری و بررسی پرونده این مدافع ملی‌پوش جهت احراز تخلف یا تبرئه وی در کمیته اخلاق خبر داد و نوشت: «قانون و اخلاق خط قرمز فدراسیون فوتبال هستند، اما قصاص قبل از جنایت نمی‌کند. هر زمان رکن قضایی در هر موضوعی به قطعیت رسید، فدراسیون فوتبال هم تبعیت خواهد کرد.»

حالا مشخص نیست که آیا دنبال کردن این رویه واحد از سوی دو مقام رسمی فدراسیون فوتبال و تیم ملی ایران، واقعاً به معنای تداوم پی‌گیری این پرونده مهم غیراخلاقی در کمیته مربوطه است یا این که صرفاً جهت تقلیل فشار رسانه‌ای و فضای متشنج، این خط مشی دنبال شده.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار