آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۸
کد خبر: 94409
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی:

5 هزار مددجوی کمیته امداد استان مرکزی مشغول به کار شدند

مؤمنی توانمندسازی مددجویان را یکی از برنامه‌های اصلی کمیته امداد عنوان کرد و گفت: به همت کمیته امداد امسال بیش از 5 هزار نفر از مددجویان تاکنون مشغول به کار شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مؤمنی مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در دیدار با مدیرعامل شرکت مخابرات استان مرکزی گفت: خدمات کمیته امداد زمان‌دار است، اصل و اساس کار کمیته امداد بسترسازی فرهنگی برای ایجاد توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی است.

مؤمنی توانمندسازی مددجویان را یکی از برنامه‌های اصلی کمیته امداد عنوان کرد و افزود: به همت کمیته امداد امسال بیش از 5 هزار نفر از مددجویان تاکنون مشغول به کار شدند.

وی ادامه داد: امسال 201 واحد مسکونی مددجویی ساخته و تحویل مددجویان شده است و تا پایان اسفند نیز تعداد 487 واحد دیگر تکمیل و تحویل خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی بیان کرد: با راه‌اندازی سامانه امداد هوشمند کمیته امداد و لینک این سامانه به بخش‌های مختلف ارائه خدمات به نیازمندان به‌صورت هدفمند انجام می‌شود.

مؤمنی با اشاره به اینکه در حال حاضر 306 مرکز نیکوکاری فعال در سطح استان به‌عنوان بازوان پرتوان امداد آماده ارائه خدمات به نیازمندان هستند یادآور شد: با فعالیت این مراکز کار مردم توسط خود آنها انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری خوب خیران و حامیان تمامی ایتام و محسنین تحت حمایت دارای حامی هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خاطرنشان کرد: صندوق امداد ولایت کمیته امداد با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه گره‌گشای مشکلات نیازمندان است و خیران می‌توانند با افتتاح حساب در این صندوق و دریافت هم‌افزایی به نیازمندانی که خود معرفی می‌کنند تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کنند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان مرکزی گفت: خوشبختانه امروز باوجود مراکز خیریه و نیکوکاری مساجد ، علاوه بر مکان عبادت جایگاهی برای دستگیری از نیازمندان و توسعه اجتماعی است.

وی ادامه داد: کار امدادگران کمیته امداد و خدمت آنها به محرومان شایسته تقدیر است و ما در شرکت مخابرات آماده همکاری با این نهاد مقدس هستیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار