آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۴
کد خبر: 94401
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶

وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟

مدیرکل دفتر استعدادیابی سازمان جنگل‌ها گفت: جهاد نصر تصرف غیرمجازی نداشته است و در جنوب کشور یک تا ۲ مورد از امور اراضی تقاضا کرده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ طرح آزادسازی سواحل و حریم ۶۰ متری از سال ۸۶ آغاز شد، درحالیکه به رغم گذشت بیش از ۱۴ سال، ۱۳ درصد نوار ساحلی آزاد نشده است.

رستمانی گفت: جهاد نصر از طریق کمیسیون واگذاری یک تا ۲ نمونه هم تقاضای زمین در استان سیستان و بلوچستان کرده است.

به گفته وی، اگر تصرفی رخ دهد، منابع طبیعی قطعا برخورد می کند، چنانچه تقاضای واگذاری باشد، امور اراضی پیگیری می کند.

طبق گفته بسیاری از صاحبان املاک، شهرک های ساحلی وارد حریم دریا شدند و به عنوان ویلا ساحلی عرضه می کنند.

مشاوران املاک استان های شمالی می گویند: هم اکنون ویلا در استان های شمالی با قیمت های ۸۰ تا ۹۰ میلیارد تومان فروخته می شود، درحالیکه ساحل این ویلاها در حریم دریاست و به عبارتی تخلف رخ داده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی‌ گفت: با توجه به تاکید رهبر انقلاب بر حفظ حقوق بیت المال، دستگاه قضایی اقدامات در این راستا انجام داده است. هم اکنون دستگاه قضایی به بحث ساحل خواری در استان مازندران ورود کرده است تا به منابع ملی دست درازی نشود.

نوروزی گفت: از تصرف ساحل و ویلاهای اختصاصی جهاد نصر اطلاعی ندارم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار