آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۸
کد خبر: 94387
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳
آیت الله دری نجف آبادی:

انقلاب اسلامی فصل تازه‌ای از فرصت‌ها را در تاریخ ایجاد کرد

امام‌جمعه اراک گفت: انقلاب اسلامی فصل تازه‌ای از فرصت‌ها در تاریخ ایجاد کرد و امروز باید از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کرد، کارنامه انقلاب اسلامی علیرغم وجود مشکلات اقتصادی درخشان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ظهر امروز در جمع فرهیختگان استان مرکزی در محل بیت امام جمعه اراک گفت: هنرمندان انقلاب اسلامی در احیای هویت دینی، احیای فرهنگ اسلامی و پاسداری از مکتب اهل بیت(ع) در طول این سال ها موفق عمل کرده اند و تلاش های این عزیزان روز به روز باید در راستای ارزش های اسلامی ادامه دار باشد.

دری نجف آبادی اظهار کرد: نشست با اصحاب فرهنگ و هنر برکات فراوانی دارد و دغدغه های اصحاب فرهنگ و هنر باید با جدیت توسط مسئولین پیگیری شود و همه توان باید در این راستا پای کار بیاید.

وی ادامه داد: راه اندازی مجمع عمومی هنرمندان از شاخه های مختلف می تواند برکات زیادی داشته باشد و می تواند برای پیگیری حل مشکلات و رفع دغدغه ها موثر باشد و این مسئله باید در استان مرکزی با جدیت دنبال شود و هم افزایی صورت گیرد.

امام جمعه اراک بیان کرد: خیرین ادبی استان مرکزی باید در راستای حمایت و تقویت اقدامات و برنامه های فرهنگی و رفع دغدغه های اصحاب فرهنگ و هنر حضور موثرتر داشته باشند.

حضرت فاطمه (س) پرچم دار عزت و سربلندی در تاریخ است

دری نجف آبادی در ادامه با اشاره به اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) پرچم دار عزت و سربلندی در تاریخ است و مسیر بزرگی را در تاریخ همواره کردند و انقلاب اسلامی با تکیه بر این مسیر به پیروزی رسید و راه خود را ادامه می دهد افزود: لذا انقلاب اسلامی انقلاب فاطمی است و روز به روز باید ارزش های فاطمی در جامعه تقویت شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: در مسیر ولایت بودن موجب عزت و سربلندی جامعه اسلامی و ملت خواهد شد و ملت ایران که رهروان اهل بیت(ع) هستند باید خط قیام فاطمی و حسینی را با قوت تر از گذشته ادامه دهند.

وی ادامه داد: ایام الله دهه فجر یادآور حماسه های بزرگ حضرت امام(ره) و حضور مردم در پیروزی انقلاب اسلامی است که اصحاب هنر و فرهنگ امروز باید این حماسه ها را تبیین کنند.

امام خمینی(ره) احیاگر فرهنگ و سیره اهل بیت(ع) هستند

امام جمعه اراک بیان کرد: امام خمینی(ره) احیاگر فرهنگ و سیره اهل بیت(ع) هستند و پرچم اهل بیت(ع) را در دنیا به اهتزاز درآوردند و این سرمایه ارزشمند متعلق به مردم استان مرکزی و خمین است که باید از آن به خوبی استفاده کنند.

دری نجف آبادی گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین ارزش های اسلامی و دستاوردهای انقلاب در طول ۴۲ سال گذشته است و باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد و اصحاب هنر و فرهنگ باید در این مسیر پیشگام باشند.

انقلاب اسلامی فصل تازه ای از فرصت‌ها در تاریخ ایجاد کرد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: انقلاب اسلامی فصل تازه ای از فرصت‌ها در تاریخ ایجاد کرد و امروز باید از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کرد، کارنامه انقلاب اسلامی علیرغم وجود مشکلات اقتصادی درخشان است و عمده مشکلات اقتصادی کشور ناشی از مصرف بیش از اندازه در برخی از موارد است که راهکار آن خودکفایی و قوی شدن در همه ابعاد و بخش ها است و همه باید به آن توجه داشته باشند.

دری نجف آبادی تحقق آرمان های انقلاب اسلامی را از ضرورت های مهم گام دوم انقلاب دانست و بیان کرد: همه باید در کشتی با عظمت انقلاب اسلامی و تکیه بر رهنمودهای ولایت به سمت تحقق آرمان ها حرکت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تربیت هنرمندان در تراز انقلاب اسلامی، الگوسازی صحیح از هنر و فرهنگ اسلامی و انقلابی و فرهنگ سازی با استفاده از ارزش های اسلامی از اولویت های هنرمندان باشد و همه باید در این مسیر هنرمندان را یاری دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار