آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۰
کد خبر: 94357
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
امام جمعه خنداب:

سفر رئیس جمهور به مسکو برکات فراوانی برای ایران خواهد داشت

صفاهانی گفت: سفر رئیس جمهور به مسکو علاوه بر تحکیم روابط اقتصادی و سیاسی و امنیتی باعث وحدت و هم گرایی بیشتر منطقه ای بین ایران و کشورهای دیگر خواهد شد و برکاتی برای ایران اسلامی خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتابحجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) گفت: حضرت زهرا(س) درخانه داری، تربیت فرزندان، عبادت و تقوا نمونه یک انسان کامل بود وخانه را محل آسایش همسر و فرزندان قرارداده و در تربیت فرزند بهترین الگو برای مسلمانان است.

وی در ادامه بیان کرد:رزمایش دریایی مشترک ایران و روسیه و چین که امروز در حال انجام هست نمادی ازهمگرایی این کشورهاست و اقتدار ملت قهرمان ایران را نشان می دهد.

 صفاهانی به سفر ریاست جمهور به روسیه اشاره کرد و گفت:سفر رئیس جمهور به مسکو علاوه بر تحکیم روابط اقتصادی و سیاسی و امنیتی باعث وحدت و هم گرایی بیشتر منطقه ای بین ایران  وکشورهای دیگر خواهد شد و برکاتی برای ایران اسلامی خواهد داشت.

خطیب جمعه خنداب تصریح کرد:امروز آمریکا با چشمان خود افول و اضمحلال  خود را می بیند و دیگر توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد. از قدرت و نفوذ ایران در منطقه واهمه دارد و از  پیشرفت و اقتدار و روابط ایران با همسایگان نگران است. دنیا بداند به لطف الهی و بصیرت مردم  طولی نخواهد کشید آمریکا سرنگون و ایران اسلامی پیروز خواهد شد .

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان خنداب گفت:در بیمارستان مهر خنداب پزشکان متخصص در همه زمینه استقرار ندارند از مسئولین مسئولین تقاضا داریم برای استقرار متخصصان در بیمارستان پیگیری لازم را داشته باشند تا مردم شهرستان مجبور نباشند به ملایر و اراک مراجعه کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار