آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۰
کد خبر: 94356
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

پرچم ایران نماد ارزش های اسلامی است/شور و نشاط همراه با معنویت لازمه پیشرفت جامعه است

سردار کریمی گفت: پرچم ایران نماد ارزش های اسلامی است و هزاران شهید عزیز خون پاک خود را برای برافراشته نگه داشتن پرچم ایران اسلامی دادند و لذا امروز همه باید از این نماد به خوبی پاسداری کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین افتتاحیه جام پرچم در سالن شهید ثامنی اراک اظهار کرد: پیرو ولایت بودن هدایت، کرامت معنوی و شفاعت را به ارمغان می آورد و رمز پیروزی حاج قاسم سلیمانی ولایت پذیری بود که او را همواره در صحنه های مختلف پیروز کرد و اگر امروز به دنبال سعادت هستیم باید مسیر شهدا که همان مسیر ولایت و معنویت است را با جدیت ادامه دهیم.

وی افزود: شهید سلیمانی با پیروی از آیات قرآن و تبعیت محض از ولایت فقیه به یک مکتب ارزشمند تبدیل شد و مکتب شهید سلیمانی در امتداد نهضت عاشورا است که مهمترین مولفه این مکتب ارزشمند معنویت، ولایت و اخلاص است که حاج قاسم آنها را عملیاتی کرد.

سردار کریمی ادامه داد: شهید سلیمانی زندگی را عاقلانه شروع ، عارفانه ادامه و عاشقانه تمام کرد و حاج قاسم با اخلاص ، توکل بر خدا ، توسل به اهل بیت(ع) و خصوصا حضرت زهرا(س) به این سطح از اقتدار رسید.

وی اضافه کرد: معرفت، اخلاص، هجرت، استقامت، سرعت و سبقت در کنار اطاعت محض از ولایت فقیه از مولفه های مهم موفقیت حاج قاسم سلیمانی است و مهمترین دستاورد مجاهدت های شهید سلیمانی امت سازی برای جهان اسلام است و موفقیت های حاج قاسم در صحنه های مختلف موجب خلق دستاوردهای عظیم برای امت اسلام شد و امروز مکتب شهید سلیمانی مکتبی انسان ساز در تراز اسلام است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: معرفت پیدا کردن ، هجرت کردن از تمام دلبستگی ها، داشتن همت بلند و به کارگیری اراده های قوی، استقامت بر روی ارزش ها، معرفت پیدا کردن، سرعت و سبقت برای کسب خوبی ها از لازمه های ادامه مسیر شهدا است که باید مورد توجه ما باشد.

وی تأکید کرد: شهدا رضایت الهی و ارزش های اسلامی را انتخاب کردند و عزت و سربلندی ملت ایران و امت اسلامی را رقم زدند و با خواندن دو رکعت نماز عشق به معبود خود رسیدند و امروز هم ما با تاسی از آنها باید در مسیر آنها باشیم.

سردار کریمی با بیان اینکه شور و نشاط لازمه پیشرفت جامعه است ولی آنچیزی که مهم است شور و نشاط باید همراه با معنویت باشد ،گفت: امروز ما با ارزش های الهی می توانیم به کمال و سعادت برسیم و لذا در گام دوم انقلاب باید ارزش های اسلامی در همه بخش های کشور طنین انداز شود.

وی افزود: در اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی ارزش های اسلامی باید مورد توجه باشد چراکه حاکم شدن ارزش های اسلامی در برنامه ها موجب رشد و حرکت شتابنده جامعه به سمت پیشرفت خواهد شد و جوانان باید در این مسیر پیشگام باشند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه غیرت دینی عامل نجات کشور در بحران ها و کسب توفیقات بزرگ بوده ، گفت: ملت ایران با غیرت دینی در طول انقلاب اسلامی به بزرگترین پیشرفت ها دست پیدا کرده و بزرگترین صحنه عملیاتی شدن غیرت دینی ملت، دفاع مقدس بود و امروز غیرت دینی باید در همه امورات و برنامه های ما نمود داشته باشد و این مسئله مطالبه مهم مقام معظم رهبری است.

وی افزود: مهمترین مولفه وصیت نامه شهدا توجه به ارزش های الهی و عمل به رهنمودهای ولایت است و این رمز موفقیت ملت ایران در همه صحنه های مختلف است و آنچیزی که توانسته ملت ایران را در برابر زورگویی های جبهه استکبار و حامیان آنها پیروز کند ارزش های الهی و عمل به رهنمودهای ولایت است که باید مورد توجه ما باشد.

سردار کریمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز در اوج اقتدار و سربلندی است، گفت: آنچیزی که حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی را در همه صحنه ها پیروز کرده معنویت مبتنی بر مکتب اسلام ناب محمدی است و لذا معنویت باید در تمام بخش های کشور حاکم باشد.

وی خاطر نشان کرد: پرچم جمهوری اسلامی نماد ارزش های اسلامی است و هزاران شهید عزیز خون پاک خود را برای برافراشته نگه داشتن پرچم ایران اسلامی دادند و لذا امروز همه باید از این نماد به خوبی پاسداری کنیم.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار