توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: از ابتدای شروع کرونا و در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکنون در شهرستان فراهان 20 هزار بسته معیشتی توزیع شده است و در این مرحله از رزمایش یک هزار و 100 بسیته معیشتی به نیت حاج قاسم سلیمانی به دست جامعه هدف خواهد رسید.
کد خبر: ۹۴۳۳۲ تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ رزمایش کمک مومنانه به نیت شهید سلیمانی با حضور مسئولان در فراهان آغاز شد.

سرهنگ نعمت الله نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: این رزمایش در راستای ادامه نهضت کمک مومنانه و کمک به معیشت نیازمندان در شهرستان با رویکرد خدمت رسانی و ارائه خدمات است.

وی افزود: از ابتدای شروع کرونا و در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکنون در شهرستان فراهان 20 هزار بسته معیشتی توزیع شده است و در این مرحله از رزمایش یک هزار و 100 بسیته معیشتی به نیت حاج قاسم سلیمانی به دست جامعه هدف خواهد رسید.

نجفی اظهارکرد: ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان است که این بسته های معیشتی به همت سپاه ناحیه فراهان و جهادگران بسیجی تهیه و توزیع خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان خاطرنشان کرد: از ویژگی های اخلاقی شهید سلیمانی توجه به مشکلات مردم و خدمت صادقانه به مردم بود و لذا به تاسی از این شهید بزرگوار این مرحله از رزمایش برگزار می شود.

انتهای پیام/