۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۰
کد خبر: 94332
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: از ابتدای شروع کرونا و در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکنون در شهرستان فراهان 20 هزار بسته معیشتی توزیع شده است و در این مرحله از رزمایش یک هزار و 100 بسیته معیشتی به نیت حاج قاسم سلیمانی به دست جامعه هدف خواهد رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ رزمایش کمک مومنانه به نیت شهید سلیمانی با حضور مسئولان در فراهان آغاز شد.

سرهنگ نعمت الله نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: این رزمایش در راستای ادامه نهضت کمک مومنانه و کمک به معیشت نیازمندان در شهرستان با رویکرد خدمت رسانی و ارائه خدمات است.

وی افزود: از ابتدای شروع کرونا و در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکنون در شهرستان فراهان 20 هزار بسته معیشتی توزیع شده است و در این مرحله از رزمایش یک هزار و 100 بسیته معیشتی به نیت حاج قاسم سلیمانی به دست جامعه هدف خواهد رسید.

نجفی اظهارکرد: ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان است که این بسته های معیشتی به همت سپاه ناحیه فراهان و جهادگران بسیجی تهیه و توزیع خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان خاطرنشان کرد: از ویژگی های اخلاقی شهید سلیمانی توجه به مشکلات مردم و خدمت صادقانه به مردم بود و لذا به تاسی از این شهید بزرگوار این مرحله از رزمایش برگزار می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار