آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۴
کد خبر: 94288
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:

قرارداد ایران و چین، تحریم را بیش از پیش فرو خواهد ریخت/ گام های اجرایی قرارداد سرعت گرفته است

سلیمی گفت: گام های اجرایی برای اجرای قرارداد 25ساله ایران و چین به سرعت در حال طی شدن است و می تواند دیوار تحریم را بیش از پیش فرو بریزد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب در خصوص اجرایی شدن قرارداد 25 ساله ایران و چین، گفت: گام های اجرایی برای اجرای این قرارداد به سرعت در حال طی شدن است.

وی افزود: تحریم ها با توجه به ارتباطاتی که امروزه ایران با کشورهای مختلف دارد، معنا ندارد. اهمیت این قرارداد هم از این جهت است که می تواند دیوار تحریم را بیش از پیش فرو بریزد.

سلیمی تصریح کرد: اشکالی که پیشتر وجود داشت این بود که عده ای دنیا را در دو سه کشور غربی خلاصه می کردند و باعث شده بود تا روز به روز فشار بیشتری بر کشور وارد بیاید.

وی اضافه کرد: امروزه شاهدیم که این قراردادها، معاهدات، رفت و آمد ها و ارتباطات گسترده با کشورهای همسایه و برخی کشورهای شرقی می تواند کریدور جدیدی را در راستای روابط تجاری، اقتصادی، زیرساخت ها، امور عمرانی باز کند.

این عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: این قرارداد و قراردادهای مشابه زمینه ای است که اگر درست استفاده شود می تواند سرعت معناداری به توسعه اقتصادی و زیرساختی ببخشد و فضا و دریچه جدیدی را برای تنفس فعالان اقتصادی ایران باز کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار