آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۶
کد خبر: 94286
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:

سفر رئیس جمهور به روسیه سرفصل جدیدی در روابط دو کشور است/ با هر کشوری به شرط حفظ استقلال وارد رابطه می شویم

سلیمی گفت: سفر رئیس جمهور به روسیه می تواند سرفصل جدیدی در روابط دو کشور و منشأ تحول در حوزه های اقتصادی، سیاسی و حتی مسائل فرامنطقه ای باشد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به کشور روسیه و دستاوردهای احتمالی این سفر، گفت: ایران و روسیه می توانند روابط فوق استراتژیکی با یکدیگر داشته باشند ولی تا به امروز روابط این چنینی بین دو کشور تعریف نشده است.

وی با تاکید بر لزوم حفظ استقلال هر کشور پس از برقراری رابطه با کشور دیگر، افزود: ما معتقدیم با همه کشورها می توانیم وارد رابطه شویم به شرطی که آن کشور بدنبال سلطه بر ایران، زورگویی و دخالت در امور داخلی‌ کشورمان نباشد. معنای نه شرقی نه غربی که بیان می شود نیز همین است.

سلیمی با بیان اینکه عدم سلطه پذیری به معنای نفی رابطه نیست، تصریح کرد: ایران و روسیه دو کشور مهم هستند که می توانند روابط تنگاتنگی در حوزه های تجاری و اقتصادی، سیاسی و امور مشترک داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: این سفر می تواند سرفصل جدیدی در روابط دو کشور و منشأ تحول در حوزه های اقتصادی، سیاسی و حتی مسائل فرامنطقه ای باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار