کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
کد خبر: 94280
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
خطیبی:

مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است

سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: آلومینیوم این شخصیت را دارد که کارهای بزرگی انجام دهد، این تیم دوست داشتنی است و مردم اراک، آلومینیوم را دوست دارند و باید به این تیم خیلی بیشتر بها داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم اراک پس از صعود تیمش به جمع هشت تیم مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با غلبه بر سپاهان گفت: جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و مسائل فنی آن سخت می‌شود اما در هر دو نیمه خیلی بهتر بازی کردیم و دقایقی هم سپاهان شرایط خوبی را سپری کرد.

خطیبی ادامه داد: تمام راه‌ها را بسته بودیم و موقعیت‌هایی هم ایجاد کردیم که متأسفانه استفاده نکردیم. بازیکنانم استرس داشتند و این موضوع اجازه نداد که به گل برسند. خیلی خوشحالم که بازیکنان آلومینیوم به پیراهن‌شان غیرت، تعصب و تعهد دارند و این موضوع در خونشان است.

سرمربی آلومینیوم با بیان اینکه تلاش بازیکنان قابل احترام است و از تک تک آنها تشکر می‌کنم که بازی به این بزرگی را با ذهن خوب و آگاهانه بردند افزود: سپاهان تیمی بزرگ و چندین دوره قهرمان شده است. بازیکنان خیلی خوب و با کیفیتی دارد و دیدید که تعویضی‌های آنها چه بازیکنانی بودند. سپاهانی‌ها دو تیم کامل دارند، ولی بازیکنان آلومینیوم که شاید یکی دو نفر از آنها اولین بازی‌شان بود با تمام وجود کار کردند.

وی خاطرنشان کرد: این تیم دوست داشتنی است و مردم اراک، آلومینیوم را دوست دارند و حتی طرفداران دیگر تیم‌ها از کیفیت این تیم به نیکی یاد می‌کنند. به خاطر دوست داشتن مردم باید به این تیم خیلی بها داد. با اینکه مسئولان استانی و هیئت مدیره با تمام وجود کار کردند و زحمت کشیدند، ولی خواهش می‌کنم تلاش‌ها دو برابر شود. در نیم فصل اول هر چقدر وقت گذاشتند باید برای نیم فصل دوم چندین برابر شود. آلومینیوم این شخصیت را دارد که کارهای بزرگی انجام دهد. باز هم باید این جمله را تکرار کنم، بازیکنان آنقدر دوست داشتنی هستند که در قلب من جای دارند و باید به غیرت و تعصب آنها آفرین گفت.

سرمربی آلومینیوم  با بیان اینکه ما باید بزرگ و حرفه‌ای فکر کنیم، تصریح کرد: من در اروپا و تیم‌های عربی بازی کرده‌ام، تیم‌هایی هم که در ایران بازی کردم مثل سپاهان بزرگ بودند. نتایج خوبی در آلومینیوم کسب شده، ولی اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است.  امیدوارم مسئولان در این راستا بیشتر کمک کنند، چون دوست دارم آلومینیوم از نظر سخت افزاری و امکانات بهتر شود.

خطیبی تأکید کرد: نمی‌خواهم انتظارها را بالا ببرم، ولی با یکدلی آلومینیوم به لیگ برتر آمد و امسال شخصیت بهتری پیدا کرده است. برگشتن من به آلومینیوم به این خاطر بود که آن شخصیت را از دست ندهیم، چون خودم اینجا با تمام وجود زحمت کشیدم. فارغ از نتایج می‌خواهم یک یادگاری دیگری اینجا بگذارم و آن هم این است که آلومینیوم از نظر ساختاری و سخت افزاری در نیم فصل آینده مثل سپاهان و فولاد شود. آرزویم این است که سال بعد تمام بازیکنان آرزوی‌شان این باشد که به ایرالکو بیایند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار