۸۵ درصد درخواست های مردم در سفرهای استانی پاسخ داده شده است ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
کد خبر: 94251
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۳
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب: 

قضاوت درباره عملکرد وزرا زود است

کریمی با اشاره به اینکه قضاوت درباره عملکرد وزرا  خصوصاً وزیر جوان تعاون، کار و رفاه اجتماعی زود است گفت: باید به وزرا فرصت بیشتری بدهیم تا برنامه‌های خود را عملیاتی و ایراداتی را که به عملکردشان وارد شده است، مرتفع کنند.

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب گفت: عبدالملکی یکی از وزرای جوان دولت سیزدهم است.

کریمی اظهار کرد: با توجه به اینکه زمان زیادی از فعالیت وزرای دولت سیزدهم خصوصا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نمی گذرد زود است که بخواهیم در مورد عملکرد وزرا قضاوت کنیم.

وی ادامه داد: باید اجازه داد تا انتصابات کامل شود و وزیر طرح ها و برنامه های خودش را اجرایی کند و بعد عملکرد مورد ارزیابی بیشتر قرار گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در صورتی که تغییر مثبتی در عملکرد وزرا مشاهده نشد، نمایندگان می‌توانند از ابزار نظارتی استفاده کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار