آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۳
کد خبر: 94241
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:

درج قیمت تولیدکننده بر روی محصولات باعث کاهش 10تا 20درصدی قیمت ها می شود

زند در پاسخ به این سوال که آیا درج قیمت تولیدکننده تاثیری در کاهش قیمت محصولات در بازار دارد، گفت: بنظر می رسد این طرح به مرور زمان تاثیر خودش را در قیمت کالاها بگذارد و باعث کاهش 10 تا 20 درصدی قیمت انواع محصولات شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاه میرزایی معاون تجارت و خدمات وزیر صمت با اشاره به اینکه پویش شفاف سازی از ۲۲ دی آغاز شده است، افزود: از ابتدای بهمن، جشنواره خرید شفاف برای کاهش بیشتر قیمت‌ها آغاز می‌شود.

وی گفت: کالا‌هایی که درج قیمت تولیدکننده شده در جشنواره‌ها باید الزاما با همان قیمت توزیع شود و بر قیمت کالا‌هایی هم که درج قیمت نشده اند نظارت جدی می‌شود.

جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص اجرای طرح جشنواره خرید شفاف در سطح استان گفت: در تلاش هستیم با هماهنگی صنوف مختلف طرح جشنواره خرید شفاف را در اراک اجرایی کنیم.

زند با اشاره به اینکه در اولین اقدام وبا هماهنگی های صورت گرفته صنف مبل فروشان این طرح را اجرایی کرده است ادامه داد: این طرح از 25 دی ماه آغاز و تا 10 بهمن ماه ادامه دارد و با تخفیف 15 درصد همراه است و خریدار می توانند به خیابان های امام خمینی(ره) و دکتر حسابی اراک مراجعه کنند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با بیان اینکه به مرور زمان صنوف دیگر به این طرح می پیوندند اظهار کرد: این طرح باعث می شود اجناس با قیمت مناسب تری بدست مصرف کننده برسد.

وی در خصوص طرح ساماندهی اصناف بدون مجوز، گفت: در این طرح که به صورت کشوری اجرا می شود، پس از بازرسی از اصناف، کارتخوان صنوفی که پروانه کسب ندارند، قطع می شود.

زند در پاسخ به این سوال که آیا درج قیمت تولیدکننده تاثیری در کاهش قیمت محصولات در بازار دارد، گفت: بنظر می رسد این طرح به مرور زمان تاثیر خودش را در قیمت کالاها بگذارد و باعث کاهش 10 تا 20 درصدی قیمت انواع محصولات شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار