مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال؛

آلومینیوم و سپاهان در حذفی به هم رسیدند/ محکوم به برد در مصاف تکراری

در چارچوب رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم های آلومینیوم و سپاهان روز دوشنبه 27دی از ساعت 14 در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.
کد خبر: ۹۴۲۳۹ تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲

به گزارش دیار آفتاب؛ رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور روز های 27 و 28 دی ماه با انجام ۸ دیدار در شهر‌های مختلف پیگیری می‌شود که در همین چارچوب و در دیداری حساس تیم آلومینیوم در اراک از امروز دوشنبه 27 دی از ساعت14 در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک پذیرای تیم سپاهان خواهد بود.

شاگردان رسول خطیبی که اخیرا با قرار گرفتن در رده چهارم جدول لیگ برتر فوتبال کشور به کار خود در نیم فصل اول این رقابت ها پایان داده اند هفته گذشته نیز در چارچوب رقابت های هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر از تیم سپاهان میزبانی کردند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید هر چند به اذعان آلومینیوم سازن و تأیید بسیاری از کارشناسان داوری حداقل یک پنالتی در این مسابقه برای اراکی ها گرفته نشد، مسئله ای که بار دیگر اعتراض باشگاه آلومینیوم را برانگیخت.

آلومینیوم در مرحله یک شانزدهم نهایی موفق شد در اراک تیم فجر سپاسی را با نتیجه دو بر صفر از سد راه بردارد و حالا برای راهیابی به مرحله بعدی باید برای دومین بار در یک هفته اخیر مقابل تیم سرسخت سپاهان صف آرایی کند.

نویدکیا و یارانش اما با تساوی هفته گذشته مقابل آلومینیوم موفق نشدند اختلاف امتیازی خود با پرسپولیس و استقلال را کمتر کنند و در مجموع با 29 امتیاز و قرار گرفتن در رده سوم جدول به کار خود در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر پایان دادند.

زردپوشان اصفهانی که در مرحله قبلی مسابقات جام حذفی تیم نه چندان صاحب نام ستارگان اورکی اسلامشهر را با نتیجه یک بر صفر شکست دادند در قرعه مرحله یک هشتم باید در خارج از خانه مقابل آلومینیومی بازی کنند که در طول نیم فصل اول مسابقات لیگ در دیدارهای خانگی بسیار سرسخت ظاهر شده و باخت خانگی در کارنامه ندارد.

اما بدون تردید هر دو مربی علاوه بر تمرکز بر روی مسابقات لیگ حساب ویژه ای روی رقابت های جام حذفی باز کرده اند و با وجود اینکه دیدار هفته گذشته آلومینیوم و سپاهان تحت تأثیر حساسیت های جدول لیگ و موقعیت دو تیم قرار گرفت و از کیفیت لازم برخوردار نبود اما دیدار حذفی آلومینیوم و سپاهان می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد چون در هر صورت یکی از دو تیم باید برنده از زمین خارج شوند.

هر دو تیم آلومینیوم و سپاهان فصل گذشته در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی متوقف شدند و به ترتیب با شکست مقابل گل گهر و فولاد از صعود به مراحل بالاتر بازماندند.

انتهای پیام/