ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است گام بزرگ برای ساخت آواکس و پرنده جمع‌آوری سیگنال در کشور با رونمایی از «سیمرغ» / بازار پر رونق خرید هواپیماهای تاکتیکی سبک در اروپا و آسیا+عکس
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
کد خبر: 94224
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶

استعفای علی‌عسکری را منابع رسمی دولت گزارش کردند

خبر استعفای علی‌عسکری را مسئول رسمی اطلاع‌رسانی یک نهاد دولتی در اختیار باشگاه خبرنگاران قرار داده بود و انتشار آن بدون دخالت مدیر باشگاه و مدیران سازمان صداوسیما بوده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پی گمانه‌زنی‌های مختلف درباره نحوه انتشار خبر خلاف واقع استعفای آقای علی عسکری از مدیرعاملی هلدینگ خلیج فارس، به اطلاع مخاطبان می‌رساند این خبر را مسئول رسمی اطلاع‌رسانی یک نهاد دولتی در اختیار باشگاه خبرنگاران جوان قرار داده بود.

با توجه به مطمئن بودن منبع خبر، انتشار خبر نیز از طریق روال عادی تحریریه و بدون دخالت مدیر باشگاه و مدیران خارج از باشگاه در سازمان صداوسیما صورت گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوان از آقای علی‌عسکری و مخاطبان برای انتشار این خبر خلاف واقع عذرخواهی می‌کند. امید است این عذرخواهی موجب از بین رفتن فرصت‌طلبی اختلاف‌افکنانِ در سایه گردد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار