ماجرای نقل‌قول غلط از الجزیره درباره دیدار امیر قطر با رهبر انقلاب/ آیا رهبر ایران سخنی از سازش گفت؟ بازگشت «هفت گاو لاغر» پس از چهار هزار سال توقيف 4 دستگاه خودروي شوتي حامل بيش از 7 ميليارد ريال کالاي قاچاق در اراک سردار شریف: مقر‌های اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم / سپاه منهای مردم هویتی برای خود قائل نیست هیچ‌گونه نگرانی در حوزه آرد و نان در استان مرکزی وجود ندارد الزام کاهش 30تا 60درصدی مصرف ادارات استان مرکزی قابلیت تبدیل‌شدن جنوب کشور به قطب دامپروری و صنایع تبدیلی/ دامداران در انتظار وعده‌های مدیران روحانی در دولت رئیسی پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است گام بزرگ برای ساخت آواکس و پرنده جمع‌آوری سیگنال در کشور با رونمایی از «سیمرغ» / بازار پر رونق خرید هواپیماهای تاکتیکی سبک در اروپا و آسیا+عکس
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۹
کد خبر: 94222
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸
معاون امور زیربنایی و حمل‌ونقل شهرداری اراک خبر داد:

افتتاح زیرگذر مقاومت شاید تا پایان بهمن ماه!/ بارندگی ها باعث تاخیر در پروژه شد

مرادی گفت: با کاهش بارندگی‌ها در روزهای اخیر اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح مقاومت با سرعت بیشتری انجام می‌شود و در صدد هستیم پروژه تا پایان بهمن‌ماه مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت اله مرادی معاون امور زیربنایی و حمل‌ونقل شهرداری اراک در گفتگویی با اشاره به تاخیر چند روزه پروژه به علت بارندگی ها، گفت: پس از تأخیر چند روزه‌ای که به علت بارندگی‌ها در روند اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح مقاومت شهر اراک ایجاد شد، بار دیگر فعالیت‌های عمرانی از سر گرفته شد.

وی افزود: با کاهش بارندگی‌ها در روزهای اخیر اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح مقاومت با سرعت بیشتری انجام می‌شود و در صدد هستیم پروژه تا پایان بهمن‌ماه مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

مرادی با بیان اینکه پروژه تقاطع غیرهمسطح مقاومت حلقه‌ای از یک زنجیره است که رینگ اصلی شهر محسوب می‌شود، یادآورشد: این پروژه از میدان صنعت آغاز شده و در آینده به میدان بسیج واقع در سردشت اراک ختم خواهد شد.

معاون امور زیربنایی و حمل‌ونقل شهرداری اراک خاطرنشان کرد: با تکمیل این رینگ حجم زیادی از بار ترافیکی شهر کاهش خواهد یافت و در بهبود کیفیت هوای شهر و کاهش آلودگی‌ها تأثیر بسیاری خواهد داشت، علاوه بر آن با اجرای این پروژه دسترسی ساکنان شهرک‌های واقع در شمال شهر شامل کوی الغدیر، کوی حمید و کوی بعثت نیز تسهیل می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار