اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۰
کد خبر: 94213
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
در جلسه ستاد مدیریت کرونای استان مطرح شد؛

تزریق دوز سوم واکسن کرونا به خوبی در حال انجام است/میزان ابتلا به آنفلوانزا در سطح استان رو به افزایش است

دکتر علیمحمدی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک، گفت: در حال حاضر از هر دو نفری که مشکوک به کرونا هستند و به پزشک مراجعه می کنند، یک نفر مبتلا به آنفلوانزا و دیگری به کرونا مبتلا شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان با اشاره به روند خوب تزریق دوز سوم واکسن کرونا در سطح استان، گفت: نبایستی با عادی انگاری زحمت پزشکان و پرستاران کمرنگ شود.

وی افزود: واکسیناسیون دانش آموزان نیز پیگیری شود، چرا که بنا بر مصوبه ستاد کل کرونا، همه آزمون ها در تمام مقاطع تحصیلی بایستی به صورت حضوری برگزار شود.

میزان ابتلا به آنفلوانزا در سطح استان رو به افزایش است

همچنین علیمحمدی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به روند افزایشی شناسایی مبتلایان به کرونا، گفت: مقایسه آمار هفته دوم و سوم دی ماه نشان می دهد، مبتلایان به کرونا در سطح استان که تعدادی از آنها نیز امیکرون هستند، در حال افزایش است.

وی تصریح کرد: این مقایسه نشان می دهد میزان ابتلا به کرونا از 194 مورد در هفته دوم به 274 مورد در هفته سوم، میزان بستری از 15 مورد در هفته دوم به 16 مورد در هفته سوم رسیده است. این در حالی است که خوشبختانه میزان فوتی در هفته سوم با دو مورد کاهش نسبت به هفته دوم دی ماه، به یک مورد رسیده است.

علیمحمدی با بیان اینکه میزان ابتلا به آنفلوانزا در سطح استان نیز رو به افزایش است، گفت: در حال حاضر از هر دو نفری که مشکوک به کرونا هستند و به پزشک مراجعه می کنند، یک نفر مبتلا به آنفلوانزا و دیگری به کرونا مبتلا شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار