توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۱
کد خبر: 94210
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱

تلاش اکیپ های عملیاتی توزیع برق استان مرکزی برای رفع خاموشی های ناشی از برف

اکیپ های عملیاتی توزیع برق استان مرکزی برای رفع خاموشی های ناشی از برف در تلاش هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به دنبال بارش برف سنگین در روز جمعه و وقوع چندین مورد خاموشی در شبکه برق، نیروهای عملیاتی شرکت با تلاش جهادی در شرایط نامساعد جوی و ترافیکی از شامگاه روز گذشته ، برای رفع خاموشی های ناشی از برف در تلاش هستند.

اکیپ های  عملیاتی توزیع برق استان مرکزی با حضور در محدوده عملیاتی در کمترین زمان و استفاده از تجهیزات کامل فنی و ایمنی و خودروهای ویژه، مشغول ترمیم قسمت های آسیب دیده شبکه برق ،شامل خطوط توزیع برق قطع شده، تیرهای سقوط کرده وکابل انشعاب های آسیب دیده و ایمن سازی نقاط پرخطر هستند.

گفتنی است ،براثر بارش برف روز گذشته ،بخشی از شبکه های توزیع و فوق توزیع استان مرکزی در اثر بارندگی و یخ زدگی دچار آسیب و خرابی شدند.

مشترکان می توانند در تمامی ساعات شبانه روز از طریق شماره تلفن 121 و یا سامانه پیامکی 10001000121 ،حوادث احتمالی در حوزه برق را گزارش و پیگیری کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار