اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۴
کد خبر: 94210
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱

تلاش اکیپ های عملیاتی توزیع برق استان مرکزی برای رفع خاموشی های ناشی از برف

اکیپ های عملیاتی توزیع برق استان مرکزی برای رفع خاموشی های ناشی از برف در تلاش هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به دنبال بارش برف سنگین در روز جمعه و وقوع چندین مورد خاموشی در شبکه برق، نیروهای عملیاتی شرکت با تلاش جهادی در شرایط نامساعد جوی و ترافیکی از شامگاه روز گذشته ، برای رفع خاموشی های ناشی از برف در تلاش هستند.

اکیپ های  عملیاتی توزیع برق استان مرکزی با حضور در محدوده عملیاتی در کمترین زمان و استفاده از تجهیزات کامل فنی و ایمنی و خودروهای ویژه، مشغول ترمیم قسمت های آسیب دیده شبکه برق ،شامل خطوط توزیع برق قطع شده، تیرهای سقوط کرده وکابل انشعاب های آسیب دیده و ایمن سازی نقاط پرخطر هستند.

گفتنی است ،براثر بارش برف روز گذشته ،بخشی از شبکه های توزیع و فوق توزیع استان مرکزی در اثر بارندگی و یخ زدگی دچار آسیب و خرابی شدند.

مشترکان می توانند در تمامی ساعات شبانه روز از طریق شماره تلفن 121 و یا سامانه پیامکی 10001000121 ،حوادث احتمالی در حوزه برق را گزارش و پیگیری کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار