آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان از زبان رئیس پلیس راه؛

تردد در همه محورهای اصلی استان مرکزی در حال انجام است/ رانندگان با احتیاط و همراه داشتن زنجیر چرخ رانندگی کنند

رئیس پلیس راه استان مرکزی از لغزنده بودن اکثر محورهای مواصلاتی استان در پی بارش برف شب گذشته خبر داد.
کد خبر: ۹۴۱۹۳ تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ محمد پورشمس رئیس پلیس راه استان مرکزی در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان در پی بارش برف طی شب گذشته گفت: به جز محورهای منتهی به شهرستان های ساوه و زرندیه که بارش ها به صورت باران بوده است، مابقی محورهای مواصلاتی استان با بارش برف مواجه بودیم، که می توان به محور های اراک - قم، خمین - الیگودرز، کنار گذر اراک، اراک - شازند، شازند- هندودر، اراک - توره، توره - زالیان، محورهای مواصلاتی محلات، نراق،خنداب، تفرش، آشتیان و... اشاره کرد که با بارش برف نسبتا سنگین برف مواجه بودند.

وی ادامه داد: رانندگان توجه داشته باشند که تردد در همه محورهای اصلی استان در حال انجام است ولی تردد در محورهای فرعی و روستایی که با بارش برف مواجه بودند، می بایست با اطلاع از وضعیت راهی که قصد تردد در آن را دارند انجام شود.

پورشمس خاطر نشان کرد: به سبب بارش برف شب گذشته در استان، اغلب محورهای مواصلاتی لغزنده هستند و از رانندگان تقاضا می شود ضمن رعایت سرعت مطمئنه، حتما فاصله طولی را رعایت نمایند.

رئیس پلیس راه استان در پایان افزود: با توجه به لغزندگی و مه گرفتگی کنار گذر شهر اراک، رانندگان احتیاط بیشتری داشته باشند و با توجه به برف گیر و لغزنده بودن جاده های روستایی ، رانندگی در این مسیر ها حتما با اطلاع از وضعیت راه و به همراه داشتن زنجیر چرخ انجام شود.

انتهای پیام/