افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است بازیکن ژاپنی که الهام بخش کارتون «فوتبالیست ها» و شخصیت «سوباسا» شد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۹
کد خبر: 94193
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان از زبان رئیس پلیس راه؛

تردد در همه محورهای اصلی استان مرکزی در حال انجام است/ رانندگان با احتیاط و همراه داشتن زنجیر چرخ رانندگی کنند

رئیس پلیس راه استان مرکزی از لغزنده بودن اکثر محورهای مواصلاتی استان در پی بارش برف شب گذشته خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ محمد پورشمس رئیس پلیس راه استان مرکزی در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان در پی بارش برف طی شب گذشته گفت: به جز محورهای منتهی به شهرستان های ساوه و زرندیه که بارش ها به صورت باران بوده است، مابقی محورهای مواصلاتی استان با بارش برف مواجه بودیم، که می توان به محور های اراک - قم، خمین - الیگودرز، کنار گذر اراک، اراک - شازند، شازند- هندودر، اراک - توره، توره - زالیان، محورهای مواصلاتی محلات، نراق،خنداب، تفرش، آشتیان و... اشاره کرد که با بارش برف نسبتا سنگین برف مواجه بودند.

وی ادامه داد: رانندگان توجه داشته باشند که تردد در همه محورهای اصلی استان در حال انجام است ولی تردد در محورهای فرعی و روستایی که با بارش برف مواجه بودند، می بایست با اطلاع از وضعیت راهی که قصد تردد در آن را دارند انجام شود.

پورشمس خاطر نشان کرد: به سبب بارش برف شب گذشته در استان، اغلب محورهای مواصلاتی لغزنده هستند و از رانندگان تقاضا می شود ضمن رعایت سرعت مطمئنه، حتما فاصله طولی را رعایت نمایند.

رئیس پلیس راه استان در پایان افزود: با توجه به لغزندگی و مه گرفتگی کنار گذر شهر اراک، رانندگان احتیاط بیشتری داشته باشند و با توجه به برف گیر و لغزنده بودن جاده های روستایی ، رانندگی در این مسیر ها حتما با اطلاع از وضعیت راه و به همراه داشتن زنجیر چرخ انجام شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار