ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند!
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
کد خبر: 94187
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
امام جمعه خنداب:

انقلاب به سمت اقتدار در حرکت است

صفاهانی گفت: دشمنان میخواهند مردم را نسبت به آینده ناامید کنند و برخی نیز در داخل کشور سیاه نمایی می کنند و در خط دشمن حرکت میکنند و واقعیت ها را مطرح نمی کنند  اما به لطف الهی آینده ایران روشن است و انقلاب به سمت اقتدار در حرکت است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: خداوند می فرماید: ای کسانی که ایمان آوردید، همچنان که از خدا و رسول خدا اطاعت میکنید از ولی فقیه زمان هم اطاعت کنید اطلاعت از ولی فقیه همان اطاعت از رسول خدا(ص) و امام زمان(عج) است.

وی در ادامه بیان کرد: رهبر انقلاب در هفته جاری دیداری با مردم قم داشتند به غیرت دینی مسلمانان تاکید کردند.غیرت دینی باعث میشود اصول اسلام حفظ شود وقتی به امام، مقدسات و ارزشهای دینی توهین شد مردم  باغیرت دینی در مقابل دشمنان ایستادند و قیام سال 1314 ودر ادامه قیام سال  56 اتفاق افتاد و در نهایت باعث پیروزی انقلاب شد.

صفاهانی افزود: یکی از اقدامات دشمنان حساسیت زدایی مردم نسبت به اصول و مبانی انقلاب است اما دشمنان از این موضوع غافلند که مردم قهرمان ایران پایبند به اصول انقلاب و ارزشهای دینی هستند و دست از آرمان های انقلاب، امام، شهدا و رهبری بر نخواهند داشت .

خطیب جمعه خنداب گفت:یکی دیگر از توصیه های مهم رهبر معظم انقلاب حفظ وحدت در کشور بود، دشمنان میخواهند  بین مسلمانان اختلاف افکنی و حکومت کنند باید آگاه باشیم وحدت باعث موفقیت و پیروزی است همه باید زیر چتر اسلام وحدت داشته باشیم و در این جهت حرکت کنیم

 وی افزود: از اهداف دیگر دشمنان ناامید کردن مردم ایران نسبت به آینده است دشمنان میخواهند مردم را نسبت به آینده ناامید کنند و برخی نیز در داخل کشور سیاه نمایی می کنند و در خط دشمن حرکت میکنند و واقعیت ها را مطرح نمی کنند  اما به لطف الهی آینده ایران روشن است و انقلاب به سمت اقتدار در حرکت است.

خطیب جمعه خنداب تصریح کرد:از توصیه های مقام معظم رهبری این است که نگذاریم موفقیت های جمهوری اسلامی مکتوب بماند انقلاب اسلامی در همه زمینه ها خدمات ارزنده ای داشته است و باید منصفانه قضاوت کنیم اقدامات و موفقیت هایی که در انقلاب و نظام اسلام انجام شده  را بدانیم و آگاه سازی کنیم.

وی بیان کرد: مسئولین باید مردمی باشند و در بین مردم حضور داشته باشند و مشکلات را بررسی کرده و برای حل مشکلات تلاش کنند. به وعده هایی که می دهند در موعد مقرر عمل کنند اگر وعده ای عملی نشد علت آن را صادقانه به مردم توضیح دهند.

صفاهانی ضمن تشکر از مسئولین شهرستان گفت:یکی از اقدامات بزرگی که در شهرستان برای کشاورزان انجام شد یکپارچه  سازی اراضی 600 هکتاری کشاورزان خندابی است امیدواریم مسئولین به مشکل چاه که درخواست همه کشاورزان است توجه کنند که اگر این مشکل نیز حل شود باعث ارتزاق صدها خانواده، افزایش تولیدات و رونق  باغداری صنعتی خواهد شد و زمینه اشتغال جوانان فراهم می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار