تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۹
کد خبر: 94181
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
خطیبی:

خیلی سرتر از سپاهان بازی کردیم/ اشتباهات داوری تا کجا؟ از این وضعیت خسته شده ایم!

سرمربی آلومینیوم ضمن انتقاد از داوری دیدار های تیمش در هفته های اخیر و دیدار امروز مقابل سپاهان گفت: دو پنالتی در یک نیمه برای ما نگرفتند، اما اگر عکس آن بود گرفته می‌شد، اشتباهات داوری تا کجا؟ واقعا از این شرایط خسته شده‌ام.

به گزارش دیار آفتاب؛ رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: به احترام خبرنگاران در نشست حاضر شدم و دوست ندارم به کسی بی احترامی کنم. بحث فنی را باید کنار بگذاریم، چون خیلی سرتر از سپاهان بازی کردیم و موقعیت زیاد داشتیم. سید علی داور خوبی است، اما اشتباهات داوری تا کجا؟ واقعا از این شرایط خسته شده‌ام.

وی ادامه داد: پنج هفته اگر فیلم ها را ببینید هر بازی ضرر کرده ایم. دو پنالتی در یک نیمه برای ما نگرفتند، اما اگر عکس آن بود، گرفته می‌شد. امتیازها را به همین شکل از دست می‌دهیم. در حین بازی اعتراض نکردیم، گفتیم تمرکزش به هم می‌خورد. ما هم فوتبال بازی کردیم و شرایط را می‌دانیم. حالا بعد از بازی بگویند پنالتی بوده است، به درد ما می‌خورد؟

خطیبی تاکید کرد: آقای افشاریان خودتان بیایید قضاوت کنید، باور کنید نسل داوری های دهه 60 و 70 خیلی بهتر بود واقعا از این وضعیت خسته شده‌ایم.

سرمربی آلومینیوم پس از انجام صحبت های اولیه و انتقاد از داوری نشست خبری را ترک کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار