تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۸
کد خبر: 94160
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
سرمربی آلومینیوم:

اگر اشتباهات داوری نبود آلومینیوم باید در صدر می بود/ سپاهان یکی از خوب‌های فوتبال ایران است

خطیبی گفت: در پنج هفته گذشته از داوری ضربه خوردیم و این برای ما آزار دهنده است و دو بار هم نامه زدیم و اعتراض کردیم، بدون اشتباهات داوری صدرجدول بودیم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان در اراک اظهار داشت: فردا با تیمی بازی داریم که از لحاظ کیفیت فوتبالی یکی از خوب‌های ایران است و باشگاهی حرفه‌ای است. ما تمام بازی‌هایشان را آنالیز کردیم و امیدوارم بازی خیلی خوبی باشد.

وی ادامه داد: هر دو تیم سعی می‌کنند فوتبال بازی کنند و ان‌شاءالله که در بتوانیم با یک روحیه خوب مقابل سپاهان قرار بگیریم و برنده بازی باشیم. ما تا اینجا با داشته‌هایمان توانستیم خوب کار کنیم اما اگر زود تر می‌آمدیم، می‌توانستیم بازیکنان خودمان را حفظ کنیم. با این حال از بازیکنانم راضی هستم چون با کیفیت بودیم.

خطیبی تصریح کرد: ما از لحاظ زمین تمرین به مشکل خوردیم و بازی‌ها فشرده شد که این باعث شد از هفته هشتم عملکردمان ضعیف تر شود. ما از لحاظ ریکاوری یکی از بهترین تیم‌ها بودیم و سعی کردیم مصدوم ندهیم اما همان یک مصدوم هم بسیار تاثیر دارد.

سرمربی آلومینیوم تأکید کرد: مساله دیگر این است که در پنج هفته گذشته از داوری ضربه خوردیم و این برای ما آزار دهنده است. این از لحاظ روحی روی بازیکنان تاثیرگذار است. ما دو بار هم نامه زدیم و اعتراض کردیم و امیدوارم داوری اشتباهات کمتری داشته باشد. امیدوارم دیگر ضربه نخوریم و داوری خوبی را ببینیم. باشگاه و مدیریت هم از این مساله بسیار ناراحت است. بدون اشتباهات داوری صدرجدول بودیم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

خطیبی با بیان این‌که همه این مسائل باعث شد در جایگاه اول یا دوم نباشیم، گفت: با این وجود جایگاهمان خوب است و در رده چهارم قرار داریم. ما تا امروز به کسی نگفته بودیم که باشگاه به کمیته داوران نامه زده است و مثل بعضی مربی‌ها نیستیم که درباره داوری‌ها داد و بیداد کنیم. ان‌شاءالله که اتفاقی نیفتد و به نامه سوم کشیده نشود. بعد از بازی با پدیده مفصل درباره برنامه‌ و هدف باشگاه صحبت می‌کنیم تا هم مردم و هم هواداران مطلع شوند.

خطیبی همچنین درباره غایبان تیمش در دیدار فردا گفت: ما دو بازیکن مصدوم داریم، علیرضا نقی زاده و محمود قائد رحمتی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنان در اختیار تیم هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار