تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۸
کد خبر: 94159
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۷
سرمربی سپاهان:

آلومینیوم لیگ را با نوع فوتبال و نتایج خوبش شوکه کرده است/ دو بازی سخت در اراک پیش روی ماست

محرم نویدکیا با تمجید از عملکرد تیم آلومینیوم اراک گفت: دو بازی کاملاً حساس و پیچیده لیگ و جام حذفی برای هر دو تیم پیش روست که امیدوارم بازی‌های خوبی شود که همه از آن لذت ببرند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم در اراک اظهار داشت: فردا تیم‌های سوم و چهارم جدول با هم بازی می‌کنند، این فصل آلومینیوم لیگ را با نوع فوتبال خود و امتیازهایی که کسب کرده، شوکه کرده است. نتایج آلومینیوم خوب بوده و باید قبول کنیم، خطیبی تیم خوبی دارد و قطعاً فردا ما بازی خیلی خیلی سختی داریم و شاید حساس‌ترین بازی هفته باشد.

نویدکیا ادامه داد: این بازی پایانی نیم‌فصل ماست که قطعاً برای هر دو تیم اهمیت دارد، اما برای ما مهمتر است، چون اگر دل‌مان می‌خواهد در بین تیم‌های بالای جدول بمانیم، باید امتیاز خوبی بگیریم. نباید فاصله ما با تیم‌های دیگر جدول زیاد شود، به همین دلیل قطعاً برای ما بازی سخت‌تری است. از طرف دیگر بازی خارج از خانه است که مزید بر علت خواهد شد.

وی تصریح کرد: پس از سه هفته خیلی بدی که داشتیم، در دو هفته اخیر بازی‌های خیلی خوبی انجام دادیم، این هفته بازیکنان مثل گذشته تمرینات خوبی انجام دادند و سعی می‌کنیم فردا بازی خوبی ارائه کنیم و هواداران دو تیم قطعاً از بازی فردا لذت خواهند برد.

دو بازی سخت در اراک پیش روی ماست/ فعلا شرایطمان خوب است و نیاز به بازیکن جدید نداریم

سرمربی سپاهان در واکنش به این مسئله که تیمش دو هفته پیاپی در اراک با آلومینیوم مصاف خواهد داشت اظهار داشت: قطعاً بازی‌های خیلی سختی خواهیم داشت، در این بازی‌ها باید تمرکز خوبی از خودمان ارائه کنیم. بازی فردا قطعاً روی بازی ما در جام حذفی تأثیرگذار خواهد بود. جام حذفی هم شوخی‌بردار نیست و اشتباه یعنی حذف و این نشان می‌دهد دو بازی کاملاً حساس و پیچیده برای هر دو تیم پیش روست که امیدوارم بازی‌های خوبی شود که همه از آن لذت ببرند.

نویدکیا در پاسخ به این سوال که آیا در نیم‌فصل به دنبال تقویت تیمش خواهد بود یا نه، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم و فعلاً شرایط‌مان خوب است. از نظر موقعیت‌سازی هم خوب کار می‌کنیم، اما این دو سه بازی هم باید بگذرد و ببینیم که آیا نیاز است بازیکنانی ما جدا شود و آن زمان تصمیم می‌گیریم که کسی به تیم ما اضافه شود یا نه. در حال حاضر نیازی به اضافه شدن بازیکنی به تیم‌مان نیست، مگر اینکه با کادر فنی صحبت کنیم و به نتیجه برسیم که بازیکنی می‌خواهد جدا شود و ما هم تصمیم بگیریم نفر دیگری اضافه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره وضعیت مصدومان تیمش برای دیدار با آلومینیوم، گفت: فقط یاسین سلمانی مصدوم است، اما مهدی‌زاده و رضا میرزایی خود را به تمرینات رسانده‌اند و شرایط‌شان خوب است. مهدی‌زاده خیلی بهتر است و میرزایی هم یکی دو جلسه است با تیم تمرین می‌کند. اکنون به جز یاسین سلمانی، مصدوم دیگری نداریم.

نویدکیا درباره جدل‌های اخیر برخی اهالی فوتبال در رسانه ملی و نظر او درباره این حواشی گفت: شاید صحبت من غیرمنطقی باشد، اما من خیلی اهل رسانه نیستم. هیچکدام از اینها را ندیدم و خیلی هم اطلاعات ندارم. بیشتر بحثم فوتبالی است و خیلی وارد این مسائل نشدم و نمی‌شوم. همیشه سعی می‌کنم نظر خودم را بگویم که شاید خیلی‌ها موافق یا مخالف باشند. درباره این مسائل هم چیزی ندیدم و نمی‌توانم نظر بدهم.

سرمربی سپاهان همچنین با بیان اینکه تیمش تا دیدار یک هشتم نهایی جام حذفی روز دوشنبه مقابل آلومینیوم در اراک می‌ماند، گفت: چون باید با اتوبوس به اصفهان برگردیم و مجدداً به اینجا بباییم و در این زمینه یک مقدار مشکلات وجود دارد، به همین دلیل هماهنگ کردیم این سه چهار روز را در اراک بمانیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار