رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
کد خبر: 94156
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

دفاع مقدس مصداق بارز غیرتی دینی ملت ایران است/ ضرورت تقویت هیئت های اندیشه ورز توسط بسیجیان برای عملیاتی کردن آینده ای درخشان

سردار کریمی بیان کرد: در طول انقلاب اسلامی حماسه های زیادی انجام شده که نشان از غیرت دینی ملت دارد که بزرگترین آن دفاع مقدس بود و شهدا و رزمندگان در کنار مردم با غیرت دینی بزرگترین موفقیت ها و سربلندی ها را برای ایران کسب کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای کارمند استان مرکزی در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه مرکزی اظهار کرد: مقام معظم رهبری مهمترین شاخصه مکتب شهید سلیمانی را صداقت و اخلاص عنوان کردند و این یک پیامد مهمی دارد که در طول ۴۲ سال گذشته هرکجا که با صدق و اخلاص پیش رفتیم بزرگترین موفقیت ها را کسب کرده ایم.

وی افزود: همچنین مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با مردم قم از اهمیت غیرت دینی سخن گفتند که مطرح کردن آن نشان از اهمیت مسئله غیرت دینی دارد و در کل می توان گفت غیرت دینی عامل نجات کشور در بحران ها و کسب توفیقات بزرگ بوده است.

سردار کریمی بیان کرد: در طول انقلاب اسلامی حماسه های زیادی انجام شده که نشان از غیرت دینی ملت دارد که بزرگترین آن دفاع مقدس بود و شهدا و رزمندگان در کنار مردم با غیرت دینی بزرگترین موفقیت ها و سربلندی ها را برای ایران کسب کردند.

وی ادامه داد: دفاع مقدس همچون گنجی گران بها است که هرچقدر از این گنج عظیم بهره می بریم راه و مسیر موفقیت بهتر برایمان باز می شود و علاوه بر اینکه بسیاری از دستاوردهای انقلاب برگرفته از الگوی دفاع مقدس می باشد پیروزی های بزرگ جبهه مقاومت نیز برگرفته از الگوگرفتن دفاع مقدس می باشد و لذا باید این فرهنگ ارزشمند در همه بخش ها بهره برداری شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: فرهنگ و روحیه بسیجی از شاخصه های مهم دفاع مقدس بود و فرهنگ بسیج توانست در دفاع مقدس کارآمدی خود را اثبات کند و در طول ۴۲ سال گذشته فرهنگ بسیجی علاوه بر خلق دستاوردهای بسیار در بخش های مختلف بزرگترین تهدیدات علیه نظام اسلامی را خنثی کرده است.

وی با تأکید بر اینکه امروز به برکت فرهنگ و تفکر عاشورایی و ایثارگری ملت ایران، انقلاب اسلامی در اوج اقتدار است،گفت: تفکر عاشورا و شهادت طلبی در هر جامعه ای طنین انداز شود آن جامعه شکست نخواهد خورد و در مقابل زورگویی ها تسلیم نمی شود.

سردار کریمی با اشاره به اینکه در چهل سال اول انقلاب با جهادهای مختلف سطح استراتژیک را با موفقیت گذرانده ایم، افزود: امروز در گام دوم انقلاب اسلامی باید سطح ایدئولوژیک را با قوت ادامه دهیم و باید جهاد تمدنی رقم بخورد که لازمه آن تشکیل دولت اسلامی است و همه تلاشمان باید این باشد ارزش های اسلامی و انقلابی در همه بخش های کشور طنین انداز شود.

وی با بیان اینکه حاج قاسم در جهان اسلام به نماد امید و استقامت تبدیل شده، گفت: یکی از بزرگترین اقدامات شهید سلیمانی امت سازی برای پیشبرد اهداف و اعتلای مکتب اسلام ناب محمدی بود و حاج قاسم با تشکیل هسته های مقاومت انقلاب اسلامی را به نقاط مختلف دنیا صادر کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به وظایف مهم بسیجیان در چهل سال دوم انقلاب بیان کرد: در گام دوم انقلاب مهمترین وظایف بسیجیان عملیاتی کردن مولفه های بیانیه گام دوم و دغدغه های مقام معظم رهبری است و بسیجیان با تشکیل و تقویت هیئت های اندیشه ورز باید برای ترسیم و عملیاتی کردن چشم انداز و آینده ای درخشان برای انقلاب اسلامی نقش آفرینی کنند.

وی خاطر نشان کرد: بسیج در کلیه ماموریت ها به دنبال الگو سازی است و تمام تلاش بسیج در حوزه های مختلف ساخت ایرانی قوی است و راه آن با عملیاتی کردن بیانیه گام دوم و تحقق ارزش های اسلامی در بخش های مختلف کشور است.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار