رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
کد خبر: 94149
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱

سردار سلیمانی: پرتیراژترین افکارسنجی در بسیج صورت می‌گیرد / آماده کمک به رسانه‌ها هستیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پرتیراژترین افکارسنجی در بسیج صورت می‌گیرد و می‌توانیم در مورد هر موضوعی ۴۸ ساعته افکارسنجی علمی انجام داده و در این زمینه هم به رسانه‌ها کمک کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش رسانه و امنیت ملی طی سخنانی اظهار داشت: بسیج رسانه یک هیئت عالی اندیشه‌ورز دارد که می‌تواند به شکل‌گیری چنین نشست‌هایی به صورت مستمر کمک کند و رویه کار در سازمان بسیج هم این است که رده‌های مقاومت را پشتیبانی کنیم.

وی افزود: ما انتظار تحقق بسیج نوین در گام دوم انقلاب اسلامی را داریم. چند روز دیگر به سه سالگی صدور بیانیه گام دوم انقلاب می‌رسیم؛ این بیانیه به عنوان یک سند راهبردی بسیار عمیق و دقیق پیش روی ماست.

رئیس سازمان بسیج عنوان کرد: جان کلام بیانیه گام دوم تحقق همه جنبه‌های مردم‌سالاری دینی است و در ادامه بنای تحقق تمدن نوین اسلامی را دارد؛ امروز یک فرصت زمانی ذی‌قیمتی را در اختیار داریم تا این بیانیه را تحقق بخشیم.

سردار سلیمانی تصریح کرد: بسیج باید در همه جنبه‌های مردم‌سالاری تلاش کند و در حقیقت ایجاد ایران قوی از مسیر تحقق همه جنبه‌های مردم‌سالاری محقق می‌شود.

وی افزود: باید تحلیل کنیم که چرا وضعیت اقتصادی ما امروز به این مرحله رسیده است و باید این سوال را پاسخ دهیم که سیاست‌های اقتصادی ما بعد از دفاع مقدس درست بوده است یا خیر؟

سردار سلیمانی ادامه داد: در این مرحله رسانه‌ها مانند نگین انگشتر نقش پیش‌قراولی دارند و می‌توانند مسیر حل مشکلات را باز کنند. البته در این مسیر اختلاف سلیقه یک تهدید نبوده و یک فرصت است.

وی با بیان اینکه بسیج به‌عنوان خدمتگزار رسانه‌ها آماده است تا از رسانه‌ها پشتیبانی کند، گفت: ما به عنوان تقویت‌کننده تشکیلات مردم‌پایه انقلاب اسلامی آماده همکاری و کمک به رسانه‌ها هستیم. پرتیراژترین افکارسنجی در بسیج صورت می‌گیرد و می‌توانیم در مورد هر موضوعی 48 ساعته افکارسنجی علمی انجام داده و در این زمینه هم به رسانه‌ها کمک کنیم.

رئیس سازمان بسیج اضافه کرد: ما به دنبال تصدی‌گری نبوده و دنبال الگوسازی هستیم و بسیج هم اگر رسانه دارد آن‌ها در خدمت بسیج نیستند و مانند سایر رسانه‌ها عمل می‌کنند.

سردار سلیمانی عنوان کرد: ملت ایران را باید در مخاطره‌ها و بحران‌ها شناخت؛ نمونه این مورد را در کمک‌های مومنانه دیدیم. برخی فکر می‌کنند که این کمک‌ها دولتی و حکومتی بوده است، اما حقیقت ماجرا اینگونه نبود و اقشار مختلف مردم پای‌کار آمدند و برای مثال، خود دانش آموزان در دوران کرونا بیش از یک میلیون بسته معیشتی را تهیه و توزیع کردند.

captcha
آخرین اخبار